Boston – NY Rangers 4:3 (3:2 po s.n.) | Columbus – Minnesota 2:5 (kon.) | Montreal – Washington 3:4 (0:1 po s.n.)
Detroit – Pittsburgh 6:1 (kon.) | St. Louis – Dallas 6:0 (kon.) | Colorado – Calgary 0:1 (kon.)
Columbus Blue Jackets
2:5 (1:2, 0:1, 1:2)
Minnesota Wild
Pátek 25.09.2015, 01:00 • Nationwide Arena, Columbus • Příprava NHL

To je ode mě pro dnešek vše. S tímto se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek pátečního dne. (04:13:12)

Střely v utkání celkem: 24:28.

Je dobojováno! Minnesota si nakonec z utkání odnáší zasloužené vítězství 5:2. Po celé utkání byli "divočáci" lepším celkem a domácímu Columbusu nechali jen několik minut hry.

59:30
    Je rozhodnuto o vítězi dnešního klání ab zápas se již jen posledních několik vteřin dohraje.

59:00
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Autorem branky je JASON ZUCKER, který gólem do prázdné branky rozhoduje o vysoké výhře Minnesoty 5:2. Asistence: Nino Niederreiter, Nate Prosser.

58:30
    Columbus jde do šesti.

56:17
    Třetí část je opravdu zatím nejklidnější. Skoro bych se neváhal říci, že je rozhodnuto. Nicméně vyčkejme,co nám přinesou poslední minuty zápasu.

55:41
    Sifersovu ránu Dubnyk chytá, a tak se bude vhazovat před jeho bránou.

54:35
    Utkání nám pomalu spěje ke konci. Zatím "divočáci" kráčí za vítězstvím,i když se s tím domácí Columbus snaží něco udělat.

53:09
    Zucker se objevil v dobré pozici, ale minul bránu.

51:25
    Columbus právě vstřelil branku!
    Autorem branky je BRANDON DUBINSKY. který dostal k levému kruhu hezkou přihrávku od Tyutina a pěknou střelou dává hezký gól. Asistence: Fedor Tyutin a Jack Johnson.

50:51
    Bjorkstrandovu střelu Dubnyk chytá.

50:36
    2 minuty, vyhození puku mimo kluziště.

49:29
    Fedotenkovu střelu si pohlídal Forsberg.

Josef Zdobinský

Branky a nahrávky: 17. Sheppard (Bodnarchuk, Tynan), 52. Dubinsky (Tyutin, Johnson) – 6. Folin (Zucker, Coyle), 11. Niederreiter (Coyle, Brodin), 39. Brodin (Vanek, Coyle), 49. Haula (Zucker, Strachan), 59. Zucker (Niederreiter, Prosser)

Columbus Blue Jackets: McElhinney (31. Forsberg) – Kukan, Sifers, Bodnarchuk, Madaisky, Tyutin, Johnson – Milano, Tynan, Sedlak – Sheppard, Broadhurst, Bjorkstrand – Calvert, Campbell, Clarkson – Rychel, Dubinsky, Bourque.
    Minnesota Wild: Dubnyk (Lalande) – Folin, Olofsson, Brodin, Strachan, Prosser, Palmquist – Vanek, Coyle, Fontaine – Niederreiter, Zucker, Dalpe – Fedotenko, Graovac, Bulmer – Knight, Haula, Hagel.

Rozhodčí: Steve Kozari, Dave Lewis – Michel Cormier, Shandor Alphonso

Diváci: 10 209