Chabarovsk – Jaroslavl 0:1 (kon.) | Vladivostok – Soči 0:2 (kon.) | Novokuzněck – Toljatti 2:0 (kon.)
Novosibirsk – Kazaň 5:4 (po pr.) | Omsk – Barys 2:4 (kon.) | N.Novgorod – Chanty-Mansijsk 6:0 (kon.)
Riga – HC Slovan 1:2 (0:2 po s.n.) | Minsk – Jekatěrinburg 5:1 (kon.) | Petrohrad – Jokerit 6:3 (kon.)
Spartak Moskva – Záhřeb 1:2 (kon.)
HC Sibir Novosibirsk
5:4 (0:2, 2:1, 2:1 - 1:0)
Ak Bars Kazaň
Pátek 25.09.2015, 15:30 • Ice Sports Palace Sibir • KHL

Ode mne je to pro tuto chvíli již opravdu vše, přeji Vám krásný zbytek dnešního odpoledne. Nashledanou. (18:08:45)

Hity: 10 – 13

Parádní podívanou, především od druhé třetiny, přinesl dnešní duel mezi Novosibirskem a Kazaní. Diváci viděli celkem devět branek a velký obrat domácího týmu, který třikrát v průběhu zápasu prohrával o dvě branky, nakonec však dokázal vývoj otočit a o své výhře rozhodnout v prodloužení.

63:22 Maxim IGNATOVIČ - 5:4

63:22
    Sibir právě vstřelil branku!
    Domácí hráči nakonec senzačně otáčí vývoj dnešního utkání v prodloužení! Meňšikovovou střílenou přihrávku z levé strany vyrazil Garipov betony jen do míst, kde stál MAXIM IGNATOVIČ, který z pravého kruhu poslal kotouč do zcela odkryté hostující branky! Asistence: Sergej Šumakov, Vitalij Meňšikov.

63:08
    Hraje se nahoru dolů a tak není divu, že chytá Salák ránu Malychina z levého kruhu.

62:26
    Sibir je při chuti a pokračuje v útočení, rána Vereščagina si ale cestu do sítě nenašla.

62:00
    První útok domácích v prodloužení vedl Ridderwall po pravé straně a následně jej i zakončil tvrdou střelou, se kterou si ale Faripov dokázal poradit.

61:43
    Domácí hrají v plném počtu.

61:37
    Salák na konci další akce Kazaně, když chytil do lapačky pokus Jarullina z pravého kruhu.

61:20
    A opět letí kotouč daleko ven z obranného pásma Sibiru.

61:00
    Tokranov pálil po ledě zpoza kruhů, Salák betony vyrazil a domácí následně vyhazují.

60:40
    Následný útok hostí končí na modré čáře, offside.

60:25
    Salák si hned na začátek připisuje dobrý zákrok, když se stihl přesunout a včas vyrazit střelu jednoho z hostujících hráčů.

60:01

Základní hrací doba o vítězi tohoto utkání nerozhodla, na řadu tak přijde pětiminutové prodloužení, do kterého vstoupí hosté s přesilovou hrou čtyř proti třem.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 27. Žafjarov (Gubin), 37. Vincour (Roth, Ridderwall), 47. Gubin (Roth), 51. Vincour (Vereščagin, Ridderwall), 64. Ignatovič (Šumakov, Meňšikov) – 1. Azevedo (Rylov, Děnisov), 13. Mirnov (Lukojanov, Děnisov), 36. Lukojanov (Tkačjov, Mirnov), 43. Mirnov (Lukojanov, Tkačjov)

HC Sibir Novosibirsk: Salák (Bespalov) – Vereščagin, Ibragimov, Roth, Naumov, Ignatovič, Menšikov, Gimajev – Vincour, Ullstrom, Ridderwall – Kopejkin, Bobrov, Monja – Šumakov, Fefelov, Sannikov – Žafjarov, Gubin, Šalunov – Butuzov.
    Ak Bars Kazaň: Garipov (Jaroslavlev) – Zacharčuk, Musin, Jarullin, Rylov, Denisov, Ďaloga, Tokranov – Mirnov, Tkačjov, Lukojanov – Sjögren, Möller, Azevedo – Obuchov, Archipov, Malychin – Gluchov, Michejev, Golubjov.

Rozhodčí: Bulanov, Ravodin – Nazarov, Novikov