HC Plzeň – Č. Budějovice 4:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 5:2 (kon.) | Kladno – Slavia 4:5 (0:1 po s.n.)
Vsetín – Třinec 0:7 (kon.) | Pardubice – Havlíčkův Brod 7:1 (kon.) | Poruba – Zlín 1:5 (kon.)
Olomouc – Opava 10:1 (kon.) | HC Litvínov – Sparta 2:4 (kon.) | Havířov – Vítkovice 1:5 (kon.)
Jihlava – Kometa Brno 1:2 (kon.)
HC Dukla Jihlava
1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
HC Kometa Brno
Pátek 25.09.2015, 18:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Extraliga staršího dorostu • 7. kolo

Po druhé třetině to stále vypadalo na vyrovnaný zápas, a že se možná odehraje i prodloužení. Teorii prodloužení překazila Kometa Brno, která zásluhou Filipa Krále vyhrála tento duel díky gólu v čase 59:26 min.

Pro dnešek je to ode mě vše a těším se na počtenou opět někdy příště. Tereza Košťálová (20:09:44)

59:26
    Kometa právě vstřelila branku!
    Autorem branky je FILIP KRÁL. Asistence: Martin Nečas.

Dnešní utkání sleduje 112 diváků.

40:52

40:01

Ve druhé třetině nepadla ani jedna branka, a tak zůstalo skóre nezměněné. Třetí dějství by mělo rozhodnout o vítězi tohoto duelu.

40:00

38:52
    Lukáš Mareš (JIH) je vyloučen na dvě minuty za hákování.

37:26

35:26
    Radim Ferda (KOM) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

20:01

První dvacetiminutovka skončila vyrovnaným stavem 1:1. Za hosty se prosadil Martin Nečas ve deváté minutě a za Jihlavu Tomáš Mejzlík v minutě sedmnácté.