Boston – NY Rangers 4:3 (3:2 po s.n.) | Columbus – Minnesota 2:5 (kon.) | Montreal – Washington 3:4 (0:1 po s.n.)
Detroit – Pittsburgh 6:1 (kon.) | St. Louis – Dallas 6:0 (kon.) | Colorado – Calgary 0:1 (kon.)
St. Louis Blues
6:0 (1:0, 4:0, 1:0)
Dallas Stars
Pátek 25.09.2015, 02:00 • Scottrade Center, St. Louis • Příprava NHL

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a u dalšího on-line přenosu zase někdy na počtenou. (04:40:13)

Dnešní utkání sledovalo 11 876 diváků.

St. Louis Blues tedy porazilo velmi hladce Dallas Stars 6:0, když se ještě ve třetí třetině postaral o poslední branku domácích hokejistů Stastny.

59:42
    Na závěru utkání je tu ještě menší potyčka mezi Alexem Pietrangelem (STL) a Matějem Stránským (DAL), kdy oba za svou menší bitku dostávají dvě minuty za hrubost.

59:26
    Fiddler ještě zkusil své štěstí, jenže jeho střela končí mimo bránu Blues.

58:52
    Domácí si v útočném pásmu přihráli rukou, a tak se bude vhazovat ve střední třetině.

58:34
    Jo. Benn zblokoval střelu Hayese.

57:38
    Kane tečoval touš před Elliottem, jenže brankář Blues byl opět pozorný a puk má ve své moci.

56:59
    Utkání se již pomalu blíží ke svému konci, a opravdu to vypadá tak, že Dallas dnes schytá opravdu tvrdý direkt.

56:14
    To střela Lindbohma už na bránu Dallasu letěla, avšak tentokrát zasáhl Lehtonen.

56:01
    Tarasenko chtěl zkompletovat hattrick, jenže jeho další střela neletěla mezi tři tyče hostující klece.

55:33
    Dallasu se nevydařila útočná rozehrávka a touš míří přes celé hřiště na zakázané uvolnění.

54:31
    Hayes si počíhal na hostujícího Johnse, kterého rázně seslal k ledu.

53:42
    Pokus Pietrangela od modré čáry letěl mimo bránu Dallasu a navíc se puk odrazil od mantinelu mimo hrací plochu.

53:29
    Paajarvi si dnes zřejmě také chce vstřelit branku, avšak jeho i jeho druhou střelu Lehtonen kryje.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 3. Tarasenko (Shattenkirk, Stastny), 21. Lindbohm (Rattie, Schwartz), 29. Tarasenko (Shattenkirk, Steen), 30. Veilleux (Edmundson, Welsh), 40. Stastny (Tarasenko, Parayko), 52. Stastny (Jaškin, Rattie)

St. Louis Blues: Elliott (Binnington) – Shattenkirk, Pietrangelo, Lindbohm, Parayko, Benoit, Edmundson – Steen, Stastny, Tarasenko – Caron, Schwartz, Jaškin – Paajarvi, Cannone, Rattie – Veilleux, Welsh, Hayes.
    Dallas Stars: Lehtonen (Lagace) – Jo. Benn, Oleksiak, Nemeth, Johns, Bystrom, Backman – Ničuškin, Spezza, Sceviour – Janmark, Morin, Eaves – McKenzie, Fiddler, Troock – Elie, Kane, Stránský.

Rozhodčí: Luxmore, Lee – Sharrers, Grandt

Diváci: 11876