Chabarovsk – Jaroslavl 0:1 (kon.) | Vladivostok – Soči 0:2 (kon.) | Novokuzněck – Toljatti 2:0 (kon.)
Novosibirsk – Kazaň 5:4 (po pr.) | Omsk – Barys 2:4 (kon.) | N.Novgorod – Chanty-Mansijsk 6:0 (kon.)
Riga – HC Slovan 1:2 (0:2 po s.n.) | Minsk – Jekatěrinburg 5:1 (kon.) | Petrohrad – Jokerit 6:3 (kon.)
Spartak Moskva – Záhřeb 1:2 (kon.)
Torpedo Nižnij Novgorod
6:0 (4:0, 1:0, 1:0)
Jugra Chanty-Mansijsk
Pátek 25.09.2015, 18:00 • Konovalenko Sports Palace • KHL

Je konec! Domácí dnes zničili hosty z Chanty-Mansijsku 6:0 a připisují si důležité tři body do tabulky. Na závěr bych se chtěl omluvit všem lidem, co tento zápas sledovali za zmatky v první třetině. U dalšího přenosu, Nashledanou. (20:25:08)

59:07
    Tak ještě ke konci si půjde sednout na trestnou lavici Ivanov z hostujícího celku, 2 minuty za podražení.

58:47
    Oddechový čas pro domácí.

58:25

56:25
    Na trestné lavici si odpočine hostující Varfolomejev, 2 minuty za napadení.

54:25

52:25
    Domácí hráč Dvurčenskik si půjde na 2 minuty sednout za napadení.

51:28

49:28
    Na trestnou lavici putuje hostující hráč Vasilečenko, 2 minuty za hrubost
    Alexei PEPELJAJEV - 6:0

49:03
    Torpedo právě vstřelilo branku!

Domácí zvyšují na 6:0, autor branky PEPELJAJEV ALEXEI.

43:10
    Hosté si podruhé zahrají 5:3, Ashton Carter si půjde sednout na 2 minuty za podražení.

42:09
    První vyloučený ve třetí třetině je domácí Artyom Alyayev, 2 minuty za nedovolené bránění.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:45 .

Druhá třetina je za námi. Opět jsme viděli tlak domácích hráčů, který přinesl jenom jednu branku, střídající brankář zatím drží Jugru od většího přídělu.

Branky a nahrávky: 10. Potapov (Budkin), 12. Sopin (Kondratyev, Alyayev), 12. Kulyomin (Potapov), 16. Galuzin, 22. Frolov (Spang), 50. Pepeljajev (Frolov, Galuzin)

Torpedo Nižnij Novgorod: Birjukov – Pepeljajev, Budkin, Kondratjev, Makarov, Spang, Kolganov, Osipov, Aljajev – Dvurečenskij, Potapov, Kuljomin – Galuzin, Videll, Klingberg – Sopin, Frolov, Sjomin – Ashton, Konkov, Kosticin S.
    Jugra Chanty-Mansijsk: Gelashvili (13. Fokin) – Ugolnikov, Želdakov, Antonov, Seleznyjov, Vasilčenko, Pogorišny, Kalašnikov, Jatsenko – Jašin, Bortnikov, Gusev – Ševčenko, Volkov, Ivanov – Chibisov, Buljansky, Taratukhin – Varfolomejev, Medvěděv.

Rozhodčí: Buturlin Mikhail, Vasiljev Alexei, Aljošin Pyotr, Ivanov Yury