Čeljabinsk – Riga 3:2 (2:0 po s.n.) | Ufa – Záhřeb 2:5 (kon.) | Magnitogorsk – HC Slovan 2:3 (kon.)
Toljatti – Dynamo Moskva 0:5 (kon.) | Kazaň – Viťaz 2:4 (kon.) | Nižněkamsk – Jokerit 0:3 (kon.)
CSKA Moskva – N.Novgorod 1:4 (kon.)
po s.n. (2:0)
Traktor Čeljabinsk
3:2 (0:1, 2:1, 0:0 - 0:0)
Dinamo Riga
Pátek 09.10.2015, 16:00 • Yunost Sport Palace • KHL

Traktor Čeljabinsk vítězí 3:2 po samostatných nájezdech a je třeba říci, že si ty dva body zasloužil. Měl více šancí a můžeme tvrdit, že se jedná o zasloužený výsledek. (18:23:33)

V samostatných nájezdech zvítězil tým Traktor Čeljabinsk.

MAXIM JAKUCENJA rozhodujícím nájezdem ukončuje tento zápas, Čeljabinsk vítězí po samostatných nájezdech.
    JAKUCENJA (nájezdy 2:0)

3. série
    2:0
    Jakucenja přesnou střelou pod vyrážečku nedal Sedláčkovi šanci!

0:0
    Leino mířil mezi betony, ale také nedal.

1. série
    0:0
    Glinkin jako první nedal, svůj blafák nezvládl.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

63:45
    Hra se vrátila před Sedláčka, zpoza branky chtěl puk dotlačit za čáru Pestunov, ale skóre se nemění.

62:46
    Hostující Saulietis byl sám před Demčenkem, ale zblízka ho nepřekonal.

62:00
    Ofsajd Čeljabinsku přerušil hru.

61:52
    Čeljabinsk operuje v útočné třetině, zatím ale Sedláček v brance Dinama odolává.

60:01

Třetí třetina příliš dobrou hru nenabídla, ani jeden ze soupeřů utkání nerozhodl ve svůj prospěch, takže nás čeká ještě prodloužení.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

Martin Pešout

Branky a nahrávky: 22. Gubarev (Kukojov), 28. Pestunov (Glinkin), rozh. náj. Jakucenja – 13. Redlihs (Ševčenko), 40. Indrašis (Leino)