Žilina – Košice 2:1 (po pr.) | Martin – Trenčín 2:0 (kon.) | Zvolen – Poprad 6:2 (kon.)
Piešťany – Skalica 5:1 (kon.) | Nitra – Banská Bystrica 4:1 (kon.)
MsHK Žilina
2:1 (0:1, 0:0, 1:0 - 1:0)
HC Košice
sk Pátek 09.10.2015, 16:30Tipos Extraliga (SR)

Domáci teda víťazia zásluhou 2 gólov Václava Stupku nad Košicami 2:1. Dnes však športový život v Žiline nekončí, od 20:45 začína futbalový zápas Slovensko – Bielorusko! (18:49:44)

61:29
    Žilina dala gól!
    Dnešnú víťaznú hádanku rozlúštil VÁCLAV STUPKA, ktorý predviedol krásny blafák a doslova si vychutnal Dominika Riečického.

60:56
    Nahodený puk pred bránku tečoval Jiří Bicek na ochrannú sieť.

60:22
    Tí si aj ihneď vypracovali "gólovku", no v bránke Žiliny je skutočne skvelý Tomáš Tomek.

60:01
    Úvodné buly predĺženia vyhrali Oceliari z Košíc.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Po troch tretinách máme v Žiline remízu 1:1. Za hostí sa trafil v 13. minúte Peter Sojčík, za domácich vyrovnával v 49. minúte Václav Stupka. Ideme do predĺženia.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:51
    Neuveriteľný záver tretiny, zvonila tyč žilinskej a vzápätí i košickej bránky! Neskutočné divadlo teraz predvádzajú hráči oboch tímov!

59:31
    Znovu Žilina v prečíslení 2 na 1, tentoraz to domácim nevyšlo.

59:01
    Začala sa posledná minúta tretej tretiny.

58:42
    Znovu nasleduje útok Žiliny, no tentoraz končí ešte pred útočnou modrou čiarou.

58:06
    Do konca tretej tretiny ostávajú posledné 2 minúty a domáci sú pri chuti.

57:40
    Rýchly útok Žiliny 3 na 1, škoda, že Milanovi Drevenákovi nevyšla finálna prihrávka.

57:01
    Košice sa snažia o rýchly prechod do útočného pásma, čo sa im aj darí, obrana Žiliny sa však už stihla sformovať.

56:33
    Útok Vlkov končí postavením mimo hru, hra sa sťahuje pred domácu bránku.

56:01
    Hra sa mierne upokojila, puk je za bránkou Žiliny a oba tímy striedajú.

Dávid Švec

Matej Kubove

Branky a nahrávky: 49. Stupka (Drevenák), 62. Stupka – 13. Sojčík (Cebák, Bortňák)

MsHK Žilina: Tomek – Grman, Kurali, Makovský, Novotný, Leško, Brejčák, Niník – Róbert Huna, Richard Huna, Švec – Valášek, Kubiš, Stupka – Ježek, Drábek, Drevenák – Schroner, Rehák, Lipovský, Bajaník
    HC Košice: Melicherčík (Riečický) – Štrbák (C), Macejko, Šedivý, Philipp, Dudáš, Cebák, Pavúk – Lapšanský, Češík, Lelkeš – Bartánus, Suja, Bicek (A) – Sojčík, Hrnka, Bortňák – Jenčík, Bartoš (A), Šoltés, Boltun

Rozhodčí: D. Konc – Bednár, Gavalier