Spišská N. Ves – Senica 7:5 (kon.) | Humenné – Trnava 5:2 (kon.) | Topoľčany – Michalovce 7:1 (kon.)
Prešov – Bardejov 5:8 (kon.) | Nové Zámky – Lipt. Mikuláš 3:2 (kon.) | Detva – Pov. Bystrica 8:3 (kon.)
HC 19 Humenné
5:2 (1:0, 2:1, 2:1)
HK Gladiators Trnava
sk Pátek 09.10.2015, 17:30 • ZŠ Humenné • 1. liga (SR)

V zápase sme videli množstvo vylúčení, ale aj pekných akcií. Zápas skončil pravým hokejovým výsledkom 5:2. Ďakujeme za pozornosť. Tešíme sa na ďalší zápas v Humennom. (19:32:26)

58:51
    Za hákovanie odchádza na trestnú lavicu hráč domácich – Varga.

57:49
    Vyznamenal sa brankár hostí Brucháč, efektným zákrokom lapačkou pokryl strelu domácich.

57:00
    Hostia v plnom počte.

55:00
    Vylúčenie na strane hostí, za menší trest – držanie.

54:22
    Trnava dala gól!
    Hostia využili presilovku, gól strelil PARDAVÝ.

52:45
    Vylúčenie domáceho hráča, za menší trest – nedovolené bránenie.

52:24
    Na strane hostí výmena brankárov.

52:24
    Humenné dáva gól! Gól strelil VARTOVNÍK.

50:05
    Humenné dáva gól! Po výbornej nahrávke Pavla Segľu, cez celé útočné pásmo skóruje RENČOK.

49:50
    Domáci v plnom počte.

47:50
    Vylúčenie v tíme MHK Bemaco Humenné (Nagy). Hráč Nagy odchádza na trestnú lavicu, za menší trest – napadnutie + osobný trest 10 minút.

46:10
    Humenčania sa po dlhšom čase dokázali udržať v útočnom pásme. Niekoľkými strelami ohrozili brankára Hálu, no ten všetky strely pokryl.

43:00
    Oba tímy začali tretiu tretinu opatrne, hrá sa prevažne v strednom pásme.

40:10
    Tretiu tretinu začali Humenčania bez zraneného Borisa Krempaského.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

V druhej tretine sme videli dominanciu domácich. Po pekných akciách dali domáci dva góly a hostia jeden. O 13 minút sa začne tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

Tomáš Šimeček

Branky a nahrávky: 11. ROHÁČIK, 29. MIKULA (Renčok, Kramár), 32. PODSEDLÝ, 51. RENČOK (P.), 53. VARTOVNÍK (P., Renčok) – 39. SCHMIDT (Imrich, Paradavý), 55. PARDAVÝ (Schmidt, Trenčan)

HC 19 Humenné: Volentier (Kmeť), Vartovník, Hopkovič, Segľa P., Varga, Mihalič, Nagy, Grega, Segľa M., Roháčik, Podsedlý, Ihnaťo, Šeliga, Krempaský, Janči, Roháč, Krasničan, Kramár, Renčok, Horváth, Mikula,
    HK Gladiators Trnava: Hála (Brucháč), Schmidt, Poláček, Trenčan, Reho, Pardavý, Ševčík, Demo, Glemba, Maury, Barinka, Hrbáčik, Mrázik, Lukačovič, Turan, Domaev, Veselovský, Hronec, Imrich

Rozhodčí: Mihaľov Martin (HR1), Šoltés Ľudovít Bc. (ČR1), Štofančík Adam (ČR2)