Spišská N. Ves – Senica 7:5 (kon.) | Humenné – Trnava 5:2 (kon.) | Topoľčany – Michalovce 7:1 (kon.)
Prešov – Bardejov 5:8 (kon.) | Nové Zámky – Lipt. Mikuláš 3:2 (kon.) | Detva – Pov. Bystrica 8:3 (kon.)
HC MIKRON Nové Zámky
3:2 (2:0, 1:1, 0:1)
HK 32 Liptovský Mikuláš
sk Pátek 09.10.2015, 18:00 • Zimný štadión Nové Zámky • 1. liga (SR)

Hlavný rozhodca ukončil toto stretnutie. Liptovskému Mikulášu sa podarilo v tretej tretine znížiť zásluhou Martina Marcinka v 42. minúte, ale ani to nestačilo na favorizovaný domáci celok. To je odomňa na dnes všetko, dúfam, že vám bolo pri tomto online textovom prenose príjemne a prajem pekný zvyšok večera. (20:35:02)

59:00
    Hlásateľ oznámil, že na zápas sa prišlo pozrieť 1767 divákov. Slušné.

55:55
    Hostia v plnom počte. Hráči Liptovského Mikuláša majú už iba necelé 4 minúty na to aby niečo spravili s nepriaznivým stavom zápasu. Nové Zámky budú mať čo robiť aby si tesné vedenie ustrážili.

53:55
    Ale toto nie! Menší trest dostáva Tomáš Nádašdi za hákovanie. Tomuto sa musia hosťujúci hráči vyvarovať.

50:00
    Chýba 10 minút do záverečného hvizdu hlavného rozhodcu. Podarí sa hráčom Liptovského Mikuláša ukradnúť Novým Zámkom aspoň jeden bod z tohto zápasu?

45:47
    Domácim sa v presilovke nepodarilo streliť poistku v podobe ďalšieho gólu. Liptovský Mikuláš hraje v plnom počte.

43:47
    Máme tu vylúčenie na hosťujúcej strane. Menší trest dostáva hráč Jaroslav Jabrocký za vrazenie protihráča na mantinel.

41:53
    Liptovský Mikuláš dal gól!

MARTIN MARCINKO strieľa kontaktný gól a znižuje stav na 3:2. Tento zápas sa nám začína poriadne dramatizovať.
    Asistencie: Ján Cibuľa, Peter Bartík

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Po druhej tretine sa gólový rozdiel nemenil. Nemení sa nič na tom, že Nové Zámky si stále udržujú dvojgólové vedenie. V tejto tretine sme videli po jednom góle na oboch stranách. Prvý sme videli na strane domácich, keď zásluhou Dávida Priganca išli Zámky do vedenia 3:0 ale o 8 minút hosťujúci Marek Uram znížil na 3:1. O pár minút sa začne tretia tretina, tak uvidíme čo nám prinesie.