Boston – Winnipeg 2:6 (kon.) | Buffalo – Ottawa 1:3 (kon.) | Tampa – Philadelphia 3:2 (po pr.)
St. Louis – Edmonton 3:1 (kon.) | Nashville – Carolina 2:1 (kon.) | Dallas – Pittsburgh 3:0 (kon.)

Jakub Voráček (PHI) – 0+0, 3 střely, čas na ledě 18:12
    Michal Neuvirth (PHI) – do utkání nezasáhl (04:26:36)

Hvězdy utkání

1. Jason Garrison (TBL) – 2+0
    2. Ryan Callahan (TBL) – 1+1
    3. R. J. Umberger (PHI) – 0+2

Já se s Vámi loučím, jako vítěz z dnešního klání vyšel celek Tampa Bay Lightning!

Jason GARRISON - 3:2

62:17
    Tampa právě vstřelila branku!
    Bod navíc získávají domácí. Svou bojovností se prezentoval Filppula, který bojoval jako lev, odzbrojen dostal puk až na Killorna, který vyslal do samostatného úniku JASONA GARRISONA, jehož precizní blafák si našel cestičku mezi betony hostujícího brankáře. Asistence: Alexander Killorn, Vatteri Filppula.

61:27
    Giroux naznačil střelu a své druhé trestné střílení posílá jen do betonu Bishopa!

61:27
    Po faulu na ujíždějícího Girouxe bylo nařízeno trestné střílení!

61:15
    Hedman těsně před brankářem Flyers přihrával Johnsonovi, jehož vychytal skvělý Mason!

61:00
    Kučerov sám proti Masonovi neuspěl, trefil jen beton hostujícího brankáře!

60:25
    Mason nyní vychytal domácí hokejisty! Killorn přihrál přesně do brankoviště na Filppulu, proti kterému se hostující brankář roztáhl a zlikvidoval jeho střelu i následné dorážky!

60:01

Třetí třetina byla dle mého názoru nejméně zajímavá, oba týmy spíše vyčkávaly a čekaly na chybu soupeře, která ovšem nepřišla. Sledovali jsme velmi dlouhý úsek bez jediné střely na bránu, což určitě atraktivitě třetí třetiny nepřidalo.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:59
    Střelu Coburnta přes celé kluziště vyráží pozorný Mason.

59:14
    Ani jeden z týmů se nikam nežene, vše nasvědčuje tomu, že uvidíme prodloužení, které se hraje nově ve třech hráčích.

58:56
    Minutu před koncem se domácí provinili proti pravidlům zakázaným uvolněním.

58:18
    Hosté pouze brání. Dočkáme se závěrečného náporu Tampy?

Jan Brabec

Branky a nahrávky: 22. Garrison (Callahan, Drouin), 39. Callahan (Hedman, Drouin), 63. Garrison (Killorn, Filppula) – 31. Read (Laughton, Umberger), 33. B. Schenn (Umberger, Medvěděv)

Tampa Bay Lightning: Mason (Poulin) – Stralman, Hedman, Garrison, Carle, Šustr, Coburn – Callahan, Stamkos, Drouin, Kučerov, Johnson, Palát, Condra, Filppula, Killorn, Brown, Namestnikov, Boyle
    Philadelphia Flyers: Mason (Neuvirth) – Schultz, Streit, Manning, Del Zotto, L. Schenn, Medvěděv – Voráček, Giroux, Raffl, Simmonds, Couturier, B. Schenn, Umberger, Laughton, Read, White, Bellemare, VandeVelde