Chomutov – Olomouc 2:1 (kon.) | HC Litvínov – Zlín 6:1 (kon.) | Sparta – Vítkovice 3:2 (kon.)
Kladno – Jihlava 6:3 (kon.) | Slavia – Kometa Brno 3:2 (3:2 po s.n.) | Č. Budějovice – Třinec 1:3 (kon.)
HC Motor České Budějovice
1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
HC Oceláři Třinec
Pátek 09.10.2015, 18:00DHL Extraliga juniorů • 11. kolo

Domácí se ve třetí třetině snažili ještě se zápasem něco udělat, a dokonce dokázali vstřelit na začátku třetiny gól, ovšem to bylo vše, čeho byli domácí schopní. Třinec si po právu odváží tři body za vítězství 3:1. (20:04:11)

59:42
    Třinec právě vstřelil branku!
    Kryštof Stuchlík srazil přihrávku Jana Farky do odkryté branky domácích. Bez asistence.

59:25
    Budějovičtí odvolávají brankáře.

59:10
    Domácí se stále nemohou usadit v útočném pásmu.

57:18
    Šuhaj tvrdě vypálil ihned po buly, ovšem brankář byl připraven.

57:14
    Marek Sloboda vyzkoušel střelu od modré čáry, ale Fendrich vyrazil puk betonem.

56:17
    Pro domácí je čas neúprosný a mají čím dál tím méně času na vyrovnání.

55:20
    Hra je v tuto chvíli vyrovnaná a žádný z týmů nemá větší příležitost.

53:45
    Josef Matoušek nádhernou přihrávkou uvolnil Dominika Točíka, který tváří v tvář nedokázal prostřelit třineckého gólmana.

53:00
    Ondřej Šulek měl velkou šanci na srovnání, ovšem bránu těsně minul.

52:15
    5/5

52:00
    Měl Třinec velký tlak, kdy proběhlo několik střel a největší šanci měl Miloš Roman, ale Kváča ho skvělými zákroky vychytal.

51:10
    Šuhaj se ocitl před třineckým brankářem, který betonem vyrazil puk.

50:30
    Třinecký obránce Jan Zahradníček pálil od modré, ovšem Kváča jeho střelu chytil.

50:04
    Třinečtí jsou stále v útočné třetině. Alex Pisarik vyzkoušel Kváčovu pozornost, ale budějovický brankář byl připraven.

49:10
    Budějovičtí jsou stále pod tlakem a nedokáží vyhodit puk z obranného pásma.

48:06
    Další ránu na Kváču vyslal Kryštof Stuchlík, ale Kváča byl opět pozorný.

47:30
    Třinec je v útočném pásmu a David Kofroň vystřelil na bránu. Budějovický brankář si se střelou poradil.

Miroslav Mayer

Branky a nahrávky: 41. Panáček (Michal, Pašek) – 9. Kofroň (Zahradníček, Roman), 39. Kofroň (Kovařčík), 60. Stuchlík

HC Motor České Budějovice: Kváča(Spáčil) – Svoboda, Farka, Matoušek, Žáček, Klinecký, Michal, Benda – Fencl, Doktor, Šuhaj, Sloboda, Točík, Šulek, Bárta F., Pixa, Panáček, Bednařík, Pašek.
    HC Oceláři Třinec: Fendrich(2. – 5.Dudáček) – Pisarik, Hejda, Janiczek, Zahradníček, Bartko, Stránský – Polak, Stuchlík, Kaukič, Petrák, Flok, Kofroň, Kovařčík, Roman, Murín, Lorek, Pala.

Rozhodčí: Mertl -Jílek, Kreuzer