Boston – Winnipeg 2:6 (kon.) | Buffalo – Ottawa 1:3 (kon.) | Tampa – Philadelphia 3:2 (po pr.)
St. Louis – Edmonton 3:1 (kon.) | Nashville – Carolina 2:1 (kon.) | Dallas – Pittsburgh 3:0 (kon.)

Winnipeg právě vstřelil branku!
    Je vymalováno. Domácí to ještě zkusili bez brankáře, jenže hra s prázdnou brankou se jim nevyplatila, neboť trest v podobě šestého gólu, jehož autorem je ALEXANDR BURMISTROV, definitivně rozhoduje toto utkání! Bez asistence.

Dnešní utkání sleduje 17.565 diváků.
    49:51 Nicolas PETAN - 2:5

49:51
    S "medvědy" to v tuto chvíli vypadá všelijak, jen ne dobře. Hosté krátce před uplynutím poloviny třetí třetiny přidávají pátou branku, jejímž autorem je NICOLAS PETAN a vedou již o tři góly! Asistence: Andrew Copp, Mark Stuart.
    45:17 Chris THORBURN - 2:4

45:17
    Radost domácích hokejistů ze snížení náskoku Jets neměla dlouhého trvání. CHRIS THORBURN se postaral o čtvrtou branku hostů a ti tak mají opět o něco blíže k vítězství! Asistence: Drew Stafford, Tyler Myers.
    41:25 David PASTRŇÁK - 2:3

41:25
    Bruins právě vstřelili branku!
    Domácí se na začátku třetí třetiny vrací do hry o vítězství! I druhá branka Bostonu nese český podpis, neboť se trefuje DAVID PASTRŇÁK! Asistence: Matt Beleskey, Kevan Miller.

37:39
    Tryskáčům vychází druhá třetina na výbornou, v jejím průběhu se dočkali již tetí branky, o kterou se přičinil DREW STAFFORD a hosté tak vedou již 3:1! Asistence: Adam Lowry, Ben Chiarot.

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 6. Krejčí, 42. Pastrňák (Beleskey, Miller) – 26. Scheifele (Byfuglien), 30. Wheeler (Ladd), 38. Stafford (Lowry, Chiarot), 46. Thorburn (Stafford, Myers), 50. Petan (Copp, Stuart), 57. Burmistrov

Boston Bruins: Rask (Gustavsson) – Krug, McQuaid, Morrow, K. Miller, Irwin, Trotman – Marchand, Bergeron "A", Eriksson – Beleskey, Krejčí "A", Pastrňák – Hayes, Spooner, Connolly – Kelly "A", Kemppainen, Rinaldo.
    Winnipeg Jets: Pavelec (Hutchinson) – Enstrom, Myers, Chiarot, Byfuglien, Stuart "A", Trouba – Ladd "C", Little, Wheeler "A" – Ehlers, Scheifele, Perreault – Burmistrov, Lowry, Stafford – Petan, Copp, Thorburn.

Rozhodčí: Kimmerly, St. Laurent – Kovachik, Nansen

Diváci: 17.565