Jablonec – Slavia 0:0 (kon.) | Olomouc – Liberec 1:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Brno 1:1 (kon.)
Slovácko – Ostrava 2:1 (kon.) | Teplice – Jihlava 0:1 (kon.) | Plzeň – Zlín 4:2 (kon.)
FK Teplice
0:1 (0:0)
FC Vysočina Jihlava
Sobota 17.10.2015, 17:00 • Na Stínadlech, Teplice. Kapacita: 18 221 míst • Synot liga • 10. kolo

Pro domácí to byl hodně smolný zápas. Jihlava si za celý zápas nevypracovala snad nic, ve druhém poločase se zabetonovala před vlastní brankou, ale skvělý Hanuš lapil teplické šance a v 85. minutě rozhodl hostující Vaculík z penalty. V závěru pak zaskočené Teplice mohly inkasovat znovu, ale to domácí podržel Grigar. (18:54:53)

90+3

90+3
    Druhý gól mohl přidat hostující Jakub Fulnek, ale jeho dělovku z hranice vápna Grigar vyrazil.

90+2
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Lukáš Vaculík, přichází Petr Nerad.

90+1
    Roh pro Vysočinu. Hosté šetří cenné vteřinky na útočné polovině.

90
    Sudí Ardeleánu nastavuje zápas o tři minuty!

89
    Hlavičku Filla chytil gólman Hanuš.

88
    Brejk Jihlavy zakončil Jánoš střelou doprostřed branky.

87
    Hodně smutný závěr zápasu pro domácí Teplice. Jihlava podnikla ve druhé půli vůbec první útočnou akci a hned vybojovala penaltu, kterou následně proměnil Vaculík. Nyní se zase domácí Teplice tlačí do koncovky.

87
    Následný roh Hanuš vyboxoval.

86
    Záhy mohl srovnat Bratanovič, ale zblízka jeho tečovaná střela končí vedle!
    85. Lukáš VACULÍK - 0:1

85
    Jihlava právě vstřelila branku!
    LUKÁŠ VACULÍK poslal střelou doleva Grigara na druhou stranu a dostává Jihlavu do vedení proměněnou penaltou!

84
    Jihlava bude kopat penaltu po neskutečně laciném zákroku teplického obránce Dresslera. Malá trágedie pro domácí!

83
    Požár v jihlavském vápně nakonec Hanuš uhasil, byť musel řešit závar Lüftnera i střelu Táborského!