Cambuur – Alkmaar 1:1 (kon.) | Groningen – Willem II 2:1 (kon.) | Heracles – Ajax 0:2 (kon.)
Utrecht – Kerkrade 1:1 (kon.) | Eindhoven – Excelsior 1:1 (kon.)
SC Cambuur Leeuwarden
1:1 (0:1)
AZ Alkmaar
Sobota 17.10.2015, 18:30Nizozemská Eredivisie • 9. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, a tak Vám přeji příjemný zbytek dnešního večera. U sledování dalších online přenosů na počtenou! (20:39:43)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 10:7. Střely mimo: 4:8. Rohy: 7:10. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 13:9.

Utkání je u konce! Domácí dokázali ve druhé půli alespoň vyrovnat a dnešním utkání dělbou bodů po výsledku 1:1! Jedinou branku druhého poločasu vsítil v 72. minutě Ogbeche, který se terfil z blízkosti přesně pod břevno. Domácí poté měli ještě několik stoprocentních šancí, které však zůstaly k jejich smůle nevyužity!

90+3

90+2
    Hupperts se snažil projít po pravé straně narážečkou, ale míč k jeho spoluhráči nedoputoval.

90+1
    Hosté kombinují na obranné polovině a rozjíždějí jednu z posledních akcí dnešního skvělého utkání.

90
    Budou se nastavovat 3 minuty nad rámec hrací doby!

90
    Na centr Henriksena vyskočil nejvýš obránce van der Laan, jehož hlavička jen těsně minula levou tyč!

89
    Rohový kop pro AZ Alkmaar v samém závěru utkání.

88
    Na druhé straně hřiště odcentroval z pravé strany střídající Luckassen, ale jeho pas skončil pouze v rukavicích vyběhnutého brankáře Nienhuise.

87
    Střelu z velké dálky vyslal útočník Barto, ale branku vůbec netrefil.

86
    Tak pozor! Domácí stoper Dammers dostává druhou žlutou a následně také červenou kartu! Domácí budou dohrávat v oslabení.

85
    Střídající Luckassen fauloval na obranné polovině a ihned po pár minutách na hřišti vidí žlutou kartu.

84
    Střídání v týmu AZ Alkmaar: ze hřiště odchází Janssen, kterého nahrazuje Mühren.

83
    Na opačnou stranu mířil nejprve střídající Hupperts, který nebezpečně odcentroval, ale jeho pas pouze proletěl vápnem. Následně rozjel hostující borec další akci, ale při pokus o přihrávku podklouzl a míč mu utekl.

82
    Hosté si však při náběhu na centr pomohli faulem a jejich akce je u konce.

81
    Rohový kop pro hostující Alkmaar.

80
    Střídání v týmu AZ Alkmaar: ze hřiště odchází Souza, kterého nahrazuje Luckassen.

79
    Barto si naběhl aktivně na další centr z pravé strany, ale tentokrát jeho hlavičkový pokus branku neohrozil.