Salzburg – Admira 8:0 (kon.) | Sturm Graz – Rheindorf Altach 3:1 (kon.) | Ried – Mattersburg 0:1 (kon.)
Austria – Grödig 2:1 (kon.)
FC Red Bull Salzburg
8:0 (2:0)
FC Admira Wacker Mödling
Sobota 17.10.2015, 16:00 • Red Bull Arena, Salzburg • Rakouská Bundesliga • 12. kolo

Ačkoli to po první půli vypadalo na poněkud vyrovnanější utkání, tak se ve druhé půli strhlo, něco těžce popsatelného. Hráči Salzburgu měli ve všem navrch a skóre 8:0 to jednoznačně potvrzuje. V první půli nejprve po osmi minutách udeřil kapitán Soriano, o tři minuty později Keïta, který dnes patřil k nejlepším na hřišti a zvýšil na 4:0. Poté vstřelil "legendárního" bůra Minamino a všem bylo jasné, kdo dnes získá 3 body. Postupně se trefili ještě Berisha, Damari a nakonec Mukhtar. (17:55:57)

90

90
    Siebenhandl u míče, nikam nespěchá.

90
    Centr zprava sbírá Walke a vyhazuje.

90
    Probíhá poslední minuta utkání, hosté u míče.

89
    Nepřesný pás hostujícího záložníka končí za postranní čárou.

88
    Útočnou snahu Admiry zastavuje pozorná obrana domácích.

86
    Salzburg právě vstřelil branku!
    Další branku do sítě Mödlingu přidává po třinácti minutách na hřišti německý záložník HANY MUKHTAR, který si narazil se Sorianem a střelou z poza pokutového území překonal Siebenhandla v bráně.
    86. MUKHTAR - 8:0

85
    Střídání v týmu FC Admira Wacker Mödling: ze hřiště odchází Starkl, přichází Egho.

84
    Střelu Nielsena zastavil Schößwendter.

83
    Odkop Walkeho vyslal do brejku trojici domácích, brejk však zastavil vracející se Schößwendter.

82
    Keïta nedoběhl přihrávku za obranu, Siebenhandl bude odkopávat.

81
    Ačkoli Admira prohrává o sedm branek, tak stále aktivně napadá na útočné polovině.

80
    Ofsajd hostů. Začíná poslední desetiminutovka utkání.

79
    Střídání v týmu FC Admira Wacker Mödling: ze hřiště odchází Schicker, přichází Bajrami.

78
    Volný kop pro Admiru, zahraje Schößwendter.

78
    Vhazování na úrovni šestnáctky pro Salzburg.

77
    Hráči Salzburgu pomalu kombinují na vlastní polovině.

Kryštof Severa

Branky: 31. Soriano, 44. Berisha, 53. Soriano, 56. Keïtha, 64. Minamino, 70. Berisha, 75. Damari, 86. Mukhtar

Karty:   43. Ćaleta-Car (SLZ) – 16. Ebner (TRK), 73. Schicker (TRK)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Rohy: 6:2. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 6:4.
    FC Red Bull Salzburg: Walke – Ulmer, Ćaleta-Car, Paulo Miranda, Schwegler (61. Lainer) – Keïta, Schmitz – Valon Berisha (71. Nielsen), Minamino (72. Mukhtar) – Soriano (C), Damari
    Náhradníci: Stankovic – Lainer, Hinteregger, Mukhtar, Laimer, Reyna, Nielsen

FC Admira Wacker Mödling: Siebenhandl – Zwierschitz, Wostry, Schößwendter (C), Ebner – Lackner, Toth – Sax (65. Žulj), Blutsch, Starkl (85. Egho) – Schicker (79. Bajrami)
    Náhradníci: Kuttin, Posch, Malicsek, Bajrami, Žulj, Marvin Egho, Spiridonovic

Rozhodčí: Muckenhammer – Witschnigg, Schüttengruber