Tottenham – Liverpool 0:0 (kon.) | Chelsea – Aston Villa 2:0 (kon.) | Manchester City – Bournemouth 5:1 (kon.)
Southampton – Leicester 2:2 (kon.) | Everton – Manchester Utd. 0:3 (kon.) | West Brom – Sunderland 1:0 (kon.)
Crystal Palace – West Ham 1:3 (kon.) | Watford – Arsenal 0:3 (kon.)
West Bromwich Albion
1:0 (0:0)
Sunderland AFC
Sobota 17.10.2015, 16:00 • The Hawthorns, West Bromwich • Anglická Premier League • 9. kolo

Je dobojováno, ve veledůležitém záchranářském souboji Baggies brankou Saida Berahina z 54. minuty udolali souseda v tabulce Sunderland těsně 1:0! Premiéra na lavičce nového týmu tak hostujícímu koučovi Samu Allardyceovi nevyšla, čekání Black Cats na výhru od devátého května se tak minimálně o další týden prodloužilo. S konstatováním, že dnešní zápas sledovalo na Hawthorns 24225 diváků se s vámi loučím a přeji hezký zbytek dne! (17:54:14)

90+4

90+3
    Adam Johnson se k hlavičce neprokousal, míč se stal snadnou Myhillovou kořistí. To už se rozběhla poslední minuta základní hrací doby!

90+2
    McClean po jednom z hraničních soubojů plive krev, ale rozhodčí Atkinson byl daleko a hra tak plyne dál.

90+1
    Nad rámec základní hrací doby nastavil Martin Atkinson tři minuty!

90
    Už se rozběhla poslední minuta základní hrací doby a Fabio Borini nyní na úrovni půlící čáry vybojoval rozehrávku.

89
    Boriniho dalekonosný centr skončil v Myhillových rukavicích, strážce domácí svatyně byl navíc faulován atakujícím Defoem.

88
    Všichni tři předchozí trenéři Sunderlandu začali své působení u černých koček venkovní porážkou a vše nasvědčuje tomu, že čtvrtým do party bude po dnešku Sam Allardyce...

87
    Centr Adama Johnsona na střídajícího Dannyho Grahama nebyl vůbec špatný, ale hlavička druhého jmenovaného nestála za nic.

85
    Domácí s rozehráním následného přímého kopu dlouho otáleli a poté rozehráli na krátko, na jistotu.

84
    Fabio Borini poněkolikáté fauloval a sudímu Atkinsonovi už došla trpělivost, a tak udělil italskému forvardovi ve službách Black Cats žlutou kartu.

82
    Aktivní James McClean na levé straně vybojoval autové vhazování, hráči Baggies se každou odehranou minutou výrazně přibližují k prvnímu tříbodovému zisku po tří porážkách v řadě!

81
    Už se rozběhla poslední desetiminutovka zápasu, dokáže upracovaně hrající Sunderland vyrovnat?

80
    Billy Jones v pokutovém území upadl poté, co míč ostrým skluzem odvrátil Stéphane Sessègnon. Sudí Atkinson ale k obrovské zlosti Sama Allardyce pokutový kop neodpískal!

79
    Střelec jediného gólu Saido Berahino opouští hřiště, na jeho místo nastupuje Craig Gardner.

78
    Yann M'Vila vyslal na svatyni Baggies tvrdý projektil z nějakých dvaceti metrů. Míč těsně před Myhillem neposedně poskočil a domácí gólman kulatý nesmysl na poslední chvíli vyrazil!

77
    Centr mířící na Adama Johnsona byl příliš prudký, hostující středopolař se k míči nedostal. Sunderland se snaží o vyrovnání, ale Black Cats se ve finální fázi stále trápí.

76
    Fabio Borini nevěděl, co s míčem, a tak z dobrých pětadvaceti metrů prostě vypálil. Kulatý nesmysl však mířil přesně do míst, kde stál připravený Boaz Myhill.