HFK Olomouc – Hlučín 1:1 (kon.) | Líšeň – Zlínsko 6:0 (kon.) | Mohelnice – Břeclav 1:1 (kon.)
Vítkovice – Hulín 0:1 (kon.) | Vyškov – Prostějov 1:1 (kon.) | Kroměříž – Třebíč 5:1 (kon.)
1. HFK Olomouc
1:1 (1:1)
FC Hlučín
Sobota 17.10.2015, 14:30 • Stadion 1. HFK Olomouc, Olomouc-Holice, ul. Staškova. Kapacita: 2.900 míst. • Moravskoslezská fotbalová liga • 11. kolo

Skončilo utkání 11. kola MSFL, ve kterém domácí 1. HFK Olomouc hrála s týmem FC Hlučín nerozhodně 1:1. Za hosty se ve čtvrté minutě trefil Dominik Kraut, za domácí těsně před přestávkou si hosté vstřelili vlastní branku. V druhém poločase se hrál vyrovnaný fotbal, oba týmy mohli strhnout vedení na svou stranu, nakonec ale zápas skončil 1:1 a oba týmy si připíšou do tabulky jeden bod. Pro Hlučín to je třetí zápas v řadě, který skončil výsledkem 1:1. (16:26:27)

90+1

90+1
    Domácí se dostali na polovinu soupeře a hned mohli rozhodnout zápas! Střídající Vodička byl na zadní tyči úplně sám, ve stoprocentní šanci ale trefil pouze vybíhajícího Hampela!

90
    Hlavní rozhodčí nastaví 1 minutu.

90
    Střídání v týmu 1. HFK Olomouc: ze hřiště odchází Šteigl, přichází Vodička.

90
    Dostál byl skvěle bráněn a nedostal se tak do šance.

89
    Heinik se dostal k hlavičce, Mucha si celou situaci pohlídal.

88
    Kraut faulovaný zhruba třicet metrů od branky, další standartní situace.

87
    Galvas svým centrem Hanuse nenašel, hosté jsou v posledních minutách velmi aktivní.

86
    Foltýn nedokázal zakončit, míč na kopačkách domácích.

85
    Bernard tvrdě dojel Žižku a vidí žlutou kartu.

84
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Ondrušík, přichází Galvas.

84
    Ondrušík si v útoku pomohl faulem a míč mají domácí.

83
    Foltýn se snažil přelobovat brankáře, ten se ale nenechal nachytat a míč si pohlídal.

82
    Opět to jsou hosté, kteří jsou aktivnějším týmem a nepouští domácí vůbec do hry.

81
    Akce ale pokračovala, Hanus se dostal k míči na hranici penalty, jeho tvrdá rána ale mířila přesně doprostřed branky, kde stál připravený Mucha a míč ukryl.

81
    S centrem na přední tyč neměla domácí obrana žádné problémy.

80
    Hanus v dobré pozici nečekal, že se k němu míč dostane. Nicméně jeho tým bude zahrávat rohový kop.

80
    Ondrušík dostal loktem a hosté mají v krátké době třetí standartní situaci z podobné pozice.