CSKA Moskva – Ural 3:2 (kon.) | Perm – Dynamo 1:1 (kon.) | Kubaň Krasnodar – Zenit 2:2 (kon.)
Kazaň – Ufa 3:1 (kon.)
CSKA Moskva
3:2 (2:1)
FK Ural
Sobota 17.10.2015, 13:00 • Arena Chimki, Chimki. Kapacita: 18000 diváků. • Ruská Premier Liga • 12. kolo

Je za námi konec zápasu ve kterém vítězí CSKA Moskva!
    Ač domácí třikrát vedli, hostům se podařilo dvakrát snížit. Hráči CSKA podali, ale zkušený výkon a zcela zaslouženě v dnešním zápase vítězí.

Děkuji za pozornost a někdy příště na počtenou! (14:54:44)

90+3
    Blíží se nám konec zápasu a domácí hráči se snaží držet míč co nejdále od brankáře Akinfejeva.

90+2
    Domácí se snažili držet míč u rohového praporku a při tom se jeden z domácích hráčů provinil faulem.

90+2
    Další rohový kop pro CSKA.

90+1
    Wernbloom se dostal k zakončení, které míří vedle pravé tyče. Míč do hry uvede Arapov odkopem.

89
    Rohový kop pro CSKA.

89
    Taktické střídání CSKA. Ze hřiště odstupuje Zoran Tošić a jeho místo na pár minutek zaujme Milanov.

88
    Jeremenko se dostal k zakončení na hranici pokutového území Uralu. Jeho střela mířila přesně do míst, kde stál připravený Arapov a míč chytá bez značných problémů.

87
    Blíží se nám závěr druhého poločasu. Nyní si míč na střelu navedl Musa, který jen těsně netrefuje branku Arapovova.

86
    Na centrovaný míč si vyskočil Doumbia, který posílá míč nad břevno hostujícího brankáře.

85
    Kulakov fauloval v blízkosti Doumbiu a domácí mohou navýšit skóre z přímého kopu.

85
    Ignaševič takticky fauloval na polovině hřiště a zastavuje tak rozjetý útok Uralu.

84
    Ščenikov vybojoval autové vhazování v blízkosti branky Uralu.

83
    Hráči CSKA se snaží dohrát druhý poločas na polovině Uralu a při nejlepším s míčem na kopačkách.

82
    Z rohového kopu domácích není nic a do útoku mohou hráči Uralu.

81
    Fernandes vybojoval pro svůj tým rohový kop.

81
    Na centrovaný balon si naskočil Berezuckij, který hlavou posílá míč těsně vedle pravé tyče Uralu.

80
    Další standardní situace pro CSKA.

Filip Branšovský

Branky: 1. Pančenko (Doumbia), 38. Doumbia (Z. Tošić), 56. Wernbloom – 22. Acevedo, 59. Gognijev (Podběrezkin)

Karty:   39. Z. Tošić (CSK) – 27. Jerochin (URA), 30. Dancev (URA), 74. Fidler (URA), 85. Kulakov (URA)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 6:3. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 8:15.
    CSKA Moskva: Akinfejev – Fernandes, A. Berezuckij, Ignaševič, Ščennikov – Jerjomenko, Pančenko (69. Golovin), Wernbloom, Z. Tošić (89. G. Milanov) – Doumbia, A. Musa.
    Náhradníci: Čepčugov – Nababkin, Vasin, Cauņa, G. Milanov, V. Berezuckij, Golovin.

FK Ural: Arapov – Dancev, Fontanello, Kulakov, Novikov – Podběrezkin (69. Manučarjan), Fidler – Stavpec (58. Lungu), Jerochin, Acevedo – Gognijev (72. Sapeta).
    Náhradníci: Šubin, Timofejev – Chozin, Lungu, Martynovič, Jarošenko, Manučarjan, Burmistrov, Dorožkin, Sapeta, Bilonog.