Bayern – Kolín nad Rýnem 4:0 (kon.) | Leverkusen – Stuttgart 4:3 (kon.) | Hannover – Frankfurt 1:2 (kon.)
Mohuč – W. Brémy 1:3 (kon.) | Darmstadt – Wolfsburg 0:1 (kon.) | Ingolstadt – Hertha 0:1 (kon.)
Bayer Leverkusen
4:3 (0:0)
VfB Stuttgart
Sobota 24.10.2015, 15:30 • BayArena, Leverkusen. • Německá Bundesliga • 10. kolo

S přáním pěkného zbytku sobotního dne se loučím, příště na shledanou. (17:27:58)
    Admir Mehmedi se stal hrdinou utkání poté, co v samotném závěru zápasu nádhernou střelou dovršil neopakovatelný comeback Leverkusenu. Brankář Bernd Leno opět neporažený.

Tak tohle bylo něco neuvěřitelného, kdo by to byl čekal po první půli, po které zůstal stav bezbrankový, že nakonec přijdou takové gólové hody. Ty začaly lépe pro hostující tým, který se dostal do vedení 0:2 a 1:3 a tento stav držel až do 70. minuty. Avšak Leverkusen potvrdil roli favorita, během minuty nepříznivé skóre srovnal a hnal se za vítězstvím a toho nakonec docílil v 89. minutě, kdy se poprvé v utkání dostal do vedení, které udržel až do závěrečného hvizdu.

90+4

90+3
    O vítězi je jasno, zápas za malou chvíli skončí a hráči Leverkusenu mají míč pod kontrolou.

90+3
    Žlutou kartu dostává Emiliano Insúa (VfB Stuttgart).

90+2
    Domácí drží míč daleko od své brány, soupeři se čas neúprosně krátí.

90+1
    Žlutou kartu dostává Mart Ristl (VfB Stuttgart).

90
    Nastavovat se budou tři minuty.

90
    Žlutou kartu dostává Admir Mehmedi (Bayer Leverkusen).
    89. Admir MEHMEDI - 4:3

89
    Leverkusen právě vstřelil branku!
    Parádní obrat domácích je dokonán. ADMIR MEHMEDI si na levé straně pokutového území míč zpracoval, chvíli počkal, poté obehrál protihráče a míč poslal rychlou ranou na pravou stranu, kam neměl Tytoń šanci dosáhnout. Vzápětí sundal dres, takže následovat bude žlutý trest.

87
    Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Stefan Kießling, přichází Vladlen Jurčenko.

86
    Žlutou kartu dostává Sebastian Boenisch (Bayer Leverkusen).

86
    Pár kroků chybělo jednomu hráči Stuttgartu, aby se dostal k míči a zakončil do odkryté brány.

85
    Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Timo Werner, přichází Jan Kliment.

84
    A do hry zasáhne i český fotbalista.

83
    Po delší době budou rozehrávat i hosté a je jasné, že nikam vůbec nespěchají. I bod má pro ně cenu zlata.

82
    Letící centrovaný míč se zastavil přímo v rukavicích hostujícího brankáře.

Petr Frömel

Branky: 57. Bellarabi, 70. Boenisch (Bellarabi), 71. J. Hernández, 89. Mehmedi (Çalhanoğlu) – 50. Harnik, 54. Didavi (Rupp), 60. Rupp (Werner)

Karty:   86. Boenisch (LEV), 90. Mehmedi (LEV) – 45. T. Šunjić (STU), 82. Schwaab (STU), 90+1. Ristl (STU), 90+3. Emiliano Insúa (STU)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 9:4. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 6:4. Fauly: 16:11.
    Bayer Leverkusen: Leno – Boenisch, Toprak (67. Papadopoulos), Tah, Wendell – Mehmedi, Kampl, Çalhanoğlu, Brandt (57. Bellarabi) – Kießling (87. V. Jurčenko), J. Hernández.
    Náhradníci: Krešić – Ramalho, Papadopoulos, Kramer, Donati, V. Jurčenko, Bellarabi.

VfB Stuttgart: Tytoń – Klein, T. Šunjić, Baumgartl, Emiliano Insúa – Gruezo (46. Ferati, 79. Ristl), Schwaab, Rupp – Harnik, Didavi, Werner (85. Kliment).
    Náhradníci: Vlachodimos – Heise, Hloušek, Ristl, Ferati, Kliment, Maxim.

Rozhodčí: F. Brych – M. Borsch, S. Lupp