Sampdoria – Hellas Verona 4:1 (kon.) | Juventus – Atalanta BC 2:0 (kon.) | AC Milán – Sassuolo 2:1 (kon.)
Udinese – Frosinone 1:0 (kon.) | Fiorentina – AS Řím 1:2 (kon.) | Lazio – Turín 3:0 (kon.)
Chievo – Neapol 0:1 (kon.)
Juventus FC
2:0 (1:0)
Atalanta Bergamo
Neděle 25.10.2015, 15:00 • Juventus Stadium (Turín) • Italská Serie A • 9. kolo

Juventus FC před svým publikem potvrdil roli favorita a Atalantu porazil v poměru 2:0. Stará dáma si tak do tabulky připíše plný počet bodů. Hostům dnešní utkání nevyšlo jak výsledkově, tak ani herně, a přestože se v tabulce nacházejí výše, než jejich dnešní soupeř, do dalších zápasů mají rozhodně co zlepšovat. (16:56:24)

90+2

90+2
    Fotbalistům Juventusu se daří držet míč daleko od své brány a v poklidu kombinují v blízkosti pokutového území soupeřů.

90
    Dvě. Přesně tolik minut nad rámec řádné hrací doby nastavil arbitr Marco Di Bello.

89
    Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Sami Khedira, na závěrečné minuty naskakuje do hry Stefano Sturaro.

87
    Dybala před pokutovým územím vyslal přihrávku pro Moratu, ale míč zachytila pozorná defenziva Calcia.

85
    Domácí se stále snaží nalézt střeleckou pozici, kterou by ohrozili brankáře Sportiella, zatím se jim to však nedaří.

83
    Turínský tým kombinuje na útočné polovině a Atalanta je už několik minut v pozici bránícího se mužstva.

81
    Do konce řádné hrací doby zbývá závěrečná desetiminutovka, podaří se hostům utkání ještě zdramatizovat?
    79. Pogba neproměnil pokutový kop

79
    O exekuci nařízené penalty se postaral Paul Pogba (Juventus FC), ale míč poslal jen do prostoru, kam skočil Sportiello a balon vyrazil.
    78. Penaltový zákrok

78
    Paletta se v pokutovém území dopustil podražení, hlavní arbitr tak nekompromisně ukázal na značku pokutového kopu.

77
    Avizované střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Mario Mandžukić, na trávník přichází Álvaro Morata.

76
    Střídání se připravuje také v turínském celku, kdo z hráčů se podívá na trávník však zatím není zcela jasné.
    74. Rafael Tolói byl po druhé žluté kartě vyloučen

74
    Hosté budou dohrávat v deseti hráčích v poli. Za záchrannou brzdu totiž zatáhl Rafael Tolói (Atalanta Bergamasca Calcio), který byl po druhé žluté kartě vyloučen.

73
    Poslední střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Marten de Roon, na jeho místo přichází Giulio Migliaccio.