Levante – Real Sociedad 0:4 (kon.) | Las Palmas – Villarreal 0:0 (kon.) | Barcelona – Eibar 3:1 (kon.)
Atlético – Valencia 2:1 (kon.)
Atlético Madrid
2:1 (2:0)
Valencia CF
Neděle 25.10.2015, 20:30 • Estadio Vicente Calderón (Madrid). • Španělská LaLiga • 9. kolo

Já děkuji za pozornost, loučím se, přeji příjemný zbytek posledního říjnového nedělního večera, dobrou noc a příště na shledanou. (22:28:45)

Druhá půle přinesla pouhý gól, o který se dvacet minut před koncem postaral díky pokutovému kopu hostující Alcácer Paco. Domácí měli několik možností jít zpátky do dvougólového vedení, ale žádnou nevyužili, na druhou stranu, velice zkušeně si pohlídali svůj těsný náskok a utkání dovedli do vítězného konce.

90+4

90+4
    Vše vyřešil Oblak, který vyběhl z brankové lajny a míč schoval do rukavic.

90+3
    Poslední možnost pro Valencii, která bude rozehrávat od středového kruhu.

90+3
    Žlutou kartu dostává Gabi (Atlético Madrid).

90+2
    Hosté musí začít od své brány, čas se jim neúprosně krátí.

90+1
    Correa se hodně zlobí na pomezního arbitra, který signalizuje odkop od brány, ačkoliv si domácí hráč přál rohový kop.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty.

89
    Hosté využili chyby v rozehrávce soupeře a hnali se do útoku, Mina však pokazil přihrávku a míč poslal přímo do rukavic Oblaka.

88
    Oblak mohl zůstat v klidu, vše vyřešili jeho spoluhráči jako dobře postavená zeď, vzápětí se hosté provinili faulem.

87
    Znovu se faul odehrál v blízkosti pokutového území, naštěstí pro domácí z toho druhá penalta není, i tak to bude hodně nebezpečné.

87
    Žlutou kartu dostává Ángel Correa (Atlético Madrid).

87
    Šance pro hosty v podobě rohového kopu.
    85.

85
    V podstatě stejná písnička posledních minut, domácí drží míč na kopačkách a hosté, ve snaze získat jej do své moci, si pomáhají, mnohdy zbytečně, fauly.