Neděle 25.10.2015, 14:30 • Městský stadion, Zábřeh • Krajský přebor

Rohy: 3:2.
    Ofsajdy: 7:3.
    Fauly: 21:12.
    Držení míče(%): 55:45.

Je tu konec zápasu. Domácí zvítězili v poměru 2:1 po brankách z 8.minuty kdy vsítil gól Okleštěk. V 18.minutě vyrovnal Bořil a vítězství Zábřeha zařídil ve 21.minutě Puchr.

90+4

90+1
    Třetí střídání domácích. Odešel střelec druhého gólu Puchr a nahradil jej Hajtmar.

90
    Hlavní rozhodčí nastavil druhý poločas o tři minuty.

88
    Druhé střídání domácích. Odešel Rattay a nahradil jej Ohrablo.

87
    Rattay se dostal k míči a poslal míč na Puchra ten mu ještě míč vrátil a Rattay z těžký míč poslal do tyče a od tyče se míč dostal před branku, kde skluzem poslal míč vedle branku Žváček.

86
    Velká škoda pro hosty. Malínek poslal míč před branku na Drmolu, ale ten si špatně zpracoval míč a nedokázal zakončit.

84
    Další faul Drmoly na Tomana se obešel bez karetního trestu

83
    Okleštěk vybojoval míč, ale poté byl zastaven faulem.

81
    Na centrovaný míč od Tomana si naskočil Žváček a ten míč vybojoval, ale podle sudího nedovoleným způsobem.

79
    Domácí akci zastavil ofsajd.

77
    První střídání Zábřeha. Odešel Kapl a nahradil jej Žváček.

76
    Dnešní utkání sleduje 180 diváků.

75
    Poslední střídání hostí. Odešel Sobek a nahradil jej Tošenovský.

75
    Žlutou kartu obdržel hostující Boscato.

73
    Okleštěk si postavil míč z 20.metrů od branky a poslal tvrdou střelu k pravé tyči hostí, kde zneškodnil míč do rukavic Kopřiva.