Levante – Real Sociedad 0:4 (kon.) | Las Palmas – Villarreal 0:0 (kon.) | Barcelona – Eibar 3:1 (kon.)
Atlético – Valencia 2:1 (kon.)
UD Las Palmas
0:0 (0:0)
Villarreal CF
Neděle 25.10.2015, 16:00 • Estadio de Gran Canaria, Las Palmas • Španělská LaLiga • 9. kolo

Je dobojováno! Druhý poločas měl snad ještě nižší úroveň než půle úvodní. Není tak divu, že nebyla k vidění žádná vážnější branková příležitost. Po tristním výkonu si tak oba celky rozdělily bod za remízu 0:0. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: (17:54:41)

90+4

90+3
    Následný volný kop vzrušení nepřinesl. Následoval ještě neúspěšný kop od rohového praporku.

90+2
    Bude se udělovat žlutá karta, kterou dostává hostující Antonio Rukavina.

90
    K základní hrací době utkání budou nastaveny čtyři minuty.

89
    Ofsajd domácího celku, rozehrávat bude Villarreal. Polapený Araujo ani neprotestuje.

88
    Utkání se pomalu, ale jistě chýlí ke svému konci, k vidění zatím nebyla ani jedna vstřelená branka.

87
    Poslední střídání také na domácí straně. Místo Tanausa naskakuje do zápasu José.

86
    Utkání se již chýlí ke svému závěru, ve druhém poločase jsme nebyli svědky ani jedné pohledné akce. Nyní se ale bude opět žlutit, potrestán je dos Santos (VLR).

85
    Rukavina se hned zapojil do akce a poslal centr z pravé strany hrací plochy. Obrana Las Palmas však zasáhla včas a nebezpečí odvrátila. Následuje autové vhazování.

84
    Las Palmas hraje velice sympaticky na polovině svého soka. K zisku cenného bodu domácím již příliš mnoho nechybí.

83
    Hosté naposledy střídají. Místo Bonery naskakuje Antonio Rukavina.

82
    Další nepovedená akce, která končí v náručí domácího muže s rukavicemi. Villarrealu se nadále nedaří příliš vážněji zahrozit.

81
    Araujo se tlačil do velkého vápna, kam přicházel centr z pravé strany. Obrana Villarrealu však byla koncentrovaná a včas zasáhla.

80
    Po delší době se na polovině svého soupeře objevilo opět Las Palmas. Toto je pro domácí přijatelný stav, netřeba se hnát do přehnaných ofenzivních akcí.

79
    Je to skutečně tak, místo El Zhara do utkání zasáhne Nauzet Alemán.

78
    Villarreal je na polovině svého soka, ovšem zatím se mu zde nic kloudného nedaří vymyslet. Domácí chystají další střídání.

77
    Další akce, která nekončí úspěchem, míč do své moci získal brankář Varas. Domácí družina se stále velice obětavě drží.