Boston – Toronto 2:0 (kon.) | Ottawa – Philadelphia 4:0 (kon.) | Tampa – Anaheim 5:0 (kon.)
Florida – NY Rangers 4:5 (po pr.) | Pittsburgh – San Jose 1:3 (kon.) | Washington – Colorado 7:3 (kon.)
Winnipeg – Arizona 3:2 (kon.) | St. Louis – Detroit 3:4 (po pr.) | Dallas – Buffalo 3:0 (kon.)
Minnesota – Nashville 4:0 (kon.) | Vancouver – Chicago 6:3 (kon.) | Carolina – Los Angeles 4:3 (kon.)
Columbus – San Jose 3:5 (kon.)
Carolina Hurricanes
4:3 (1:0, 3:2, 0:1)
Los Angeles Kings
Neděle 22.11.2015, 19:00 • PNC Arena, Raleigh • NHL

Je dobojováno, parádní utkání je za námi. Carolina nakonec udržela své vedení až do konce a Krále porazila 4:3!

První třetina přinesla svižný hokej se šancemi na obou stranách, po dvaceti minutách vedli Canes 1:0 zásluhou prvního gólu v NHL jednadvacetiletého beka Bretta Pesceho, který byl nakonec vyhlášen první hvězdou zápasu!

Po změně stran se začaly dít věci. Svěřenci Billa Peterse se slepenými góly Jeffa Skinnera a Justina Faulka dostali do vedení 3:0, jenže Králové to nezabalili a v rozmezí jediné minuty se prosadili Dustin Brown z poměrně sporného trestného střílení a Anže Kopitar. To ale vůbec nebylo před druhou sirénou vše, svým druhým gólem v zápase se totiž díky nešťastné Martinezově teči prezentoval Justin Faulk!

Ve třetí třetině Canes postupně přišli hned o dva obránce, což pro ně byla obrovská komplikace. Znát byla především ztráta klíčového beka Justina Faulka, který se v závěru přeci jen vrátil na led – narozdíl od otřeseného Johna-Michaela Lilese. Hosté už se zmohli na jedinou branku, kterou vstřelil znovu Anže Kopitar. V závěrečném náporu už se Hurikáni ubránili, a tak mohou slavit zisk dvou cenných bodů.

Marián Gáborík (LAK) 0+0, +0, 2 střely, čas na ledě 12:36

S konstatováním, že dnešní utkání sledovalo v PNC Center 10154 diváků se s vámi loučím a přeji hezký zbytek večera a úspěšný vstup do nového pracovního týdne! (21:52:13)

59:48
    McClement vyhrál buly pro Faulka a ten vyhodil puk přes všechny čáry, je rozhodnuto!

59:42
    Jordan Staal (CAR) schoval puk ve své rukavici a zdržoval hru, za což vyfasoval dvouminutový trest.

58:38
    Canes skvěle brání střední pásmo a Lewis se zmohl jen na jednoduché nahození do pásma. Enroth přesto vyjíždí ze své svatyně a hosté to zkouší v šesti!

57:58
    S Ehrhoffovým projektilem si Cam Ward poradil a Pesce následně vyhodil kotouč do bezpečí. Králům se čas rychle krátí.

56:59
    Základní hrací doba už se pomalu chýlí ke svému konci a Carolina stále drží jednogólový náskok. Kdo se bude nakonec radovat?

56:05
    Victor Rask se vydal kupředu s Ericem Staalem, ale Drew Doughty kotouč skvělým čistým zákrokem vypíchl do rohu. Následně se ještě dostal ke střele Lindholm, ale Enroth byl na svém místě.

55:39
    S těmi komerčními přestávkami jsem se přepočítal, ani ne o dvě minuty později je tu další... Achich ouvej.

54:47
    To byl zákrok! Ward spektakulárně zasáhl proti dělové pumelici z hole Drewa Doughtyho!

54:04
    Na řadě je poslední komerční přestávka tohoto duelu, do PNC Areny se vrátíme za pár chvil.

53:21
    Tak to je další komplikace pro Canes. Jako by zranění Faulka nestačilo, nyní odkulhal do šatny další zadák, otřesený John-Michael Liles.

52:59
    Eric Staal pronikl do pásma a všiml si po své levici volného Raska, který tvrdě vystřelil švihem, ale švédský reprezentant Enroth si s jeho pokusem poradil.

51:51
    Dustin Brown si pohrál s laxním Slavinem a poté našel na modré Christiana Ehrhoffa, s jehož tvrdým projektilem si Ward vyrazil a poctivý Skinner nedovolil hostům dorážet.

51:09
    Ačkoliv byl Jhonas Enroth bez hokejky, tak vytáhl skvělý zákrok proti ráně Jaye McClementa ze skvělé pozice!

50:36
    Marián Gáborík zavezl kotouč do pásma a přenechal ho bourákovi Lucicovi, ten však o něj v rohu přišel.

49:41
    Králové opět vyhodili kotouč na icing, hra se tak přestěhuje zpět před Enrotha.
    Anže KOPITAR - 4:3

49:26
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    A už je to znovu o jeden gól, můžeme se tak těšit na strhující závěr! Drew Doughty jen tak tak udržel puk na útočné modré, vyměnil si ho s Muzzinem a poté oslovil ANŽEHO KOPITARA, jehož spektakulární rána skončila v síti! Asistence: Drew Doughty, Jake Muzzin.

48:41
    Domácí se okamžitě po buly osvobodili a následná rozehrávka Kings skončila na zakázaném uvolnění.

48:23
    Ta je nyní u konce, Victor Rask (CAR) právě usedl na trestnou lavici.

47:36
    Hanifinův naivní křižný pas na Raska zachytil Jeff Carter a vydal se do rychlého protiútoku s Pearsonem, jehož však na poslední chvíli zahákoval Victor Rask – Kings mají výhodu.

46:59
    Nestrašil vyzval ke skórování Bretta Pesceho a Jhonas Enroth měl co dělat, aby si přes zakrytý výhled s jeho projektilem od modré poradil!

45:57
    Komplikace pro Canes, Justin Faulk se zranil a pokud mne nešálí zrak, tak po skvělém střídání odešel do kabiny!

45:22
    Eric Staal na svých zádech udržel McBaina a dovezl kotouč až na modrou čáru Faulkovi, s jehož pokusem si Jhonas Enroth poradil.

44:41
    Lilesova nahození do pásma se zmocnil Brayden McNabb, Kings zakládají další rychlý kontr.

43:58
    S Hanifinovou dělovkou od modré si Enroth jistě poradil a přerušil hru.

43:35
    Brown je na ledě a rovnou se zapojuje do akce Králů.

43:09
    Versteegovu ránd obětavě zblokoval Jake Muzzin a Tannerovi Pearsonovi se poté podařilo vyhodit kotouč do bezpečí.

42:23
    Kris Versteeg našel zadovkou naslepo v předbrankovém prostoru Victora Raska, ten ale ve skvělé pozici promáchl!

41:57
    Drew Doughty dokázal vyhodit puk přes všechny čáry, Faulk pro něj spěchá až k Wardovi.

41:35
    Bill Peters nenechal nic náhodě a vybral si oddechový čas, o který si řekl asistent Rod Brind'Amour, jenž teď svým svěřencům rozdává taktické pokyny.

41:35
    Kapitán Kings Dustin Brown (LAK) jde pykat za hákování, Carolina bude mít k dispozici dvojnásobnou přesilovku!

41:08
    Eric Staal dostal zničehonic kotouč do skvělé palebné pozice, nicméně z bezprostřední blízkosti nedokázal kotouč dostatečně přizvednout!

40:08
    Tanner Pearson (LAK) si jde odsedět dvě minuty za vysokou hůl, Canes si hned zkraje třetí třetiny zahrají přesilovku.

40:01
    Ve třetí třetině Quicka nahrazuje Jhonas Enroth!

40:01

Čtyřicet minut hry je za námi, a že bylo ve druhé třetině na co koukat! Domácí postupně zvyšovali svůj náskok a díky gólům Skinnera a Faulka vedli v pětadvacáté minutě už 3:0, avšak svěřenci Darryla Suttera se nevzdali a v rozmezí jediné minuty se trefili Brown (z hodně sporného trestného střílení) a Kopitar. Canes se ale nepoložili a v přesilovce opět díky Faulkovi utekli svému soupeři na dvougólový rozdíl. Co nabídne třetí třetina? Na to si počkejme do 21:07.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:46
    Quick v permanenci! Hainseyho dělovku hostující gólman vyrazil jen k Victoru Raskovi, s jehož dorážkou si však také poradil!

38:48
    No a tlak Kings opět polevil, po vstřeleném gólu Faulka jsou Hurricanes minutu a něco před druhou sirénou opět lepším týmem.
    Justin FAULK - 4:2

37:46
    Carolina právě vstřelila branku!
    Domácí odskakují zpět na rozdíl dvou gólů! Hanifin na modré nabil JUSTINU FAULKOVI, jehož tvrdý projektil Quick vyrazil jen před sebe a Alec Martinez si nešťastně srazil puk bruslí do vlastní svatyně! Asistence: Noah Hanifin, Victor Rask.

37:11
    Po komerční přestávce si ale Canes zahrají přesilovku, na dvě minuty za sekání si jde na trestnou lavici odpočinout Jordan Nolan (LAK).

36:30
    NESKUTEČNÉ! Hurricanes jsou pod obrovským tlakem, před Wardem vznikl závar a v něm se nejlépe zorientoval Jordan Nolan, který měl před sebou úplně prázdnou svatyni, ale místo toho trefil jen zdánlivě bezmocného Warda, který i s pomocí brankové konstrukce nedovolil puku překročit brankovou čáru!

35:48
    Kalifornští vyhodili kotouč na zakázané uvolnění, vhazovat se tak bude před Jonathanem Quickem.

35:11
    A už mohlo být vyrovnáno, ale Cam Ward řekl rázné ne a bravurně vychytal v šanci Browna!

34:47
    Králové jsou rázem na koni a do další šance se přihrnul Trevor Lewis, ze závaru před Camem Wardem ale nic vytěžit nedokázal.
    Anže KOPITAR - 3:2

34:00
    Nakonec to bude ještě pořádné drama! Gáborík napadal domácí rozehrávku a Justin Faulk pod tlakem rozehrál katastrofálně – přímo na hůl ANŽEHO KOPITARA, jenž s pomocí břevna dostal kotouč do sítě! Bez asistence.
    Dustin BROWN - 3:1

33:02
    No a je z toho gól a Noah Hanifin nasupeně mlátí hokejkou o led! Proti Wardovi se rozjel DUSTIN BROWN a uspěl skvěle provedeným forhendovým blafákem!

33:02
    Ward ve spolupráci s Noahem Hanifinem zabránili jistému gólu, ale podle sudího druhý jmenovaný zalehl kotouč v brankovišti, což znamená jediné – trestné střílení pro Los Angeles! Opakovaný záběr ale odhalil opak...

32:53
    Wardovi vypadlo nahození ze středního pásma z výstroje a strážce carolinské svatyně měl co dělat, aby kotouč na druhý pokus ukryl v lapačce před dotírajícími hráči Kings.

31:56
    Eric Staal se řítil sám na Quicka, ale tváří v tvář hostujícímu gólmanovi napálil kotouč jen do jeho vyrážečky, od níž se černá pryž odrazila mimo!

31:11
    Anže Kopitar se s neohrožeností tanku přihnal až do skvělé palebné pozice, ale jeho ránu zblokoval obětavý John-Michael Liles.

30:48
    Ten se však Hurikánům nepovedlo založit, rozehrávka svěřenců Billa Peterse skončila na dalším zakázaném uvolnění.

30:18
    McBainova střela nebyla vůbec přesná, kotouč orazítkoval zadní hrazení a domácí zakládají rychlý protiútok.

30:02
    Faulkovu ránu dokázal Quick vyrazit a na druhou stranu se vydal Lewis, ale s kotoučem nic nevymyslel. O chvilku později nahodil puk na Warda Muzzin a vybojoval buly v útočném pásmu, na které dojde až po komerční přestávce.

29:23
    Hurricanes se usadili v útočném pásmu a už podruhé ve druhé třetině vypálil velmi dobře hrající Andrej Nestrašil, ani tentokrát však na Quicka nevyzrál.

28:57
    Elias Lindholm se obtočil okolo Weala, obkroužil celým útočným pásmem a potom vypálil z otočky, ale jeho střelu dokázal zblokovat obětavý Clifford.

28:02
    Ericu Staalovi vypíchl kotouč Jamie McBain a hosté se vydali do rychlého protiútoku, ale podobným zákrokem jako McBain se na druhé straně prezentoval zelenáč Slavin.

27:18
    McClement nevyzrál na Muzzina a ten vyslal na zteč Jeffa Cartera, ale s jeho střelou švihem si Cam Ward bez problémů poradil.

26:39
    Jeff Carter neměl komu přihrát, a tak vystřelil z vrcholu pravého kruhu, ale zamířil přímo do nastavené Wardovy náruče.

25:57
    Jeff Skinner (CAR) se ale provinil úplně zbytečným nedovoleným bráněním ve středním pásmu a přesilovka celku z Raleighu je rychle u svého konce.

25:49
    Doughty (LAK) vyhodil puk na tribunu a Hurricanes si zahrají další přesilovku!

25:45
    Ježkovy voči! Jordan Staal měl před sebou poloprázdnou branku, ale z ostrého úhlu nedokázal překonat přesouvajícího se Quicka!

24:58
    Králové se osvobozují, ale Kopitar stále sedí na trestné, a tak má Carolina ještě k dispozici klasickou početní výhodu.
    Justin FAULK - 3:0

24:26
    Využití dvojnásobné přesilovky nakonec na sebe nenechalo čekat, Canes už proti favoritovi vedou o tři góly! Hostům se nepodařilo vyhodit a kotouč se v mezikruží od Lindholma odrazil na hůl JUSTINA FAULKA, který dělovkou pod břevno nedal Quickovi šanci! Asistence: Elias Lindholm, Kris Versteeg.

23:51
    Ou, to byla rána! Kris Versteeg vypálil ihned po buly a jeho projektil orazítkoval tyč Quickovy svatyně!

23:48
    No a pozor! Kopitar (LAK) ihned po buly vyhodil kotouč na tribunu a Carolina si zahraje 117 sekund trvající dvojnásobnou přesilovku!

23:45
    Tim Peel si všiml faulu Drewa Doughtyho (LAK) a Carolina si zahraje přesilovku.

22:37
    Hainseyho rozehrávky se zmocnil Brayden McNabb, ale ani jemu se nepodařilo přesně přihrát, a tak se dopředu může vydat McClement.
    Jeff SKINNER - 2:0

21:48
    A už je to o dva góly! Riley Nash vyhrál buly pro Pesceho, který kotouč poslal chytře o hrazení tak, aby se odrazil k nikým nehlídanému JEFFU SKINNEROVI, který se z bezprostřední blízkosti nemýlil a překonal přesouvajícího se Quicka! Asistence: Brett Pesce, Riley Nash.

21:23
    Na druhou stranu se vydal Jeff Carter s Lucicem a Ward měl co dělat, aby kotouč vykopl do bezpečí před dotírajícím rodákem z Vancouveru!

20:52
    Riley Nash v pádu dokázal přistrčit kotouč Andreji Nestrašilovi, který po pravém křídle pronikl až před Quicka, ten si však s jeho bekhendovým pokusem poradil.

20:15
    Skinner ujel s obráncem Hanifinem a dvojice carolinských hokejistů se řítila na Quicka proti jedinému hráči Kings, nadějně rozjetá akce ale skončila hodně nepřesnou střelou Jeffa Skinnera.

20:01

Úvodní dvacetiminutovka je minulostí. K vidění byl poměrně atraktivní hokej s pár šancemi na obou stranách, o něco aktivnější byli přeci jen domácí, kteří už od čtvrté minuty vedli 1:0 zásluhou prvního gólu Bretta Pesceho mezi NHL. "Je to skvělý pocit, zvlášť, když jsem se prosadil proti tak skvělému gólmanovi, jakým je Jonathan Quick," řekl Pesce právě teď. Co nám zelenáč předvede ve druhé třetině? To se dozvíme ve 20:04.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:50
    Dustin Brown si najel do útočného pásma a všiml si na modré čáře volného McNabba, s jeho dělovkou bez přípravy si ale Ward poradil.

18:42
    Carolina se svým mladým týmem hraje velice sympaticky a svého soupeře momentálně přehrává, úvodní dvacetiminutovka už se chýlí ke svému konci.

17:59
    A další obrovská šance Canes! Eric Staal se jako velká voda přihrnul do útočného pásma a našel v mezikruží úplně volného Lindholma, který ale na strážce losangeleské svatyně nevyzrál!

17:26
    Mladý Noah Hanifin tvrdě vypálil od modré a Jonathan Quick měl co dělat, aby jeho ránu schoval v lapačce, protože přes clonícího Skinnera toho moc neviděl!

16:55
    Před Wardem vznikla trma-vrma a nikdo nějakou dobu nevěděl, kde je puk. Jako první si ho všiml Trevor Lewis, ale byl od něj příliš daleko a domácí zadáci si poradili.

15:48
    Anže Kopitar se zbavil veterána Lilese, obkroužil Wardovu svatyni a na vrcholu kruhů našel volného Martineze, jeho projektil z první ale trefil jen prvního blokujícího hráče.

14:53
    Vyhození Braydena McNabba se o plexisklo odrazilo až na tribunu, hra se přesune před Jonathana Quicka.

14:19
    Autor zatím jediného gólu Brett Pesce vyhodil puk na zakázané uvolnění, hra se stěhuje zpět před Warda.

13:48
    Alec Martinez to zkusil od modré, ale jeho neutěšená rána mířila příliš vysoko a o pár sekund později neuspěl ani Tanner Pearson se svou dorážkou z ostrého úhlu.

13:00
    Kyle Clifford (LAK) i Brad Malone (CAR) samozřejmě vyfasovali pětiminutové tresty za bitku.

13:00
    A máme tu bitku! Kyle Clifford sestřelil nejmenšího muže v NHL Gerbeho a Brad Malone se ho vydal pomstít. Ani jednomu z kohoutů se však nepodařilo zasadit rozhodující úder a sudí nakonec Clifforda s Malonem od sebe odtrhli.

12:23
    Jordanu Staalovi se nepodařilo vyhodit kotouč z pásma, Ehrhoff ještě na modré čáře dokázal včas zakročit a tlak Los Angeles může pokračovat.

11:55
    Králové převzali iniciativu, kalifornský celek nyní jednoznačně přehrává svého soupeře a nepouští Hurikány ke kotouči, domácí však stále vedou.

11:18
    Shoreovu ránu ještě stihl tečovat Trevor Lewis, ale strážce carolinské svatyně si i tentokrát poradil.

10:43
    McNabbův projektil od modré dokázal Cam Ward zkrotit a hosté vzápětí znovu přišli o útočné pásmo.

10:01
    Rozehrávka domácích skončila na zakázaném uvolnění a přesně v polovině první třetiny je na řadě komerční přestávka.

09:07
    Jeff Carter projel kolem laxního Hainseyho jako Ferrari kolem trabantu, jeho následná střela už ale za nic nestála – kotouč orazítkoval zadní hrazení.

08:30
    Carterovu střelu přizvedl Jay McClement do ochranné sítě, vhazovat se bude po pravé ruce Cama Warda.

07:15
    Králům to stále příliš nejde, rozehrávka svěřenců Darryla Suttera skončila na holi Noaha Hanifina, pětky letošního draftu.

06:28
    Rána Jordana Staala se o Quickovo rameno odrazila do rohu kluziště, kde se puku ujal John Michael-Liles, ale s toušem na holi už nic kloudného nevymyslel.

05:30
    Weal našel na modré Muzzina, ale letošní mistr světa z Prahy trefil jen před ním stojícího Slavina.

04:32
    Riley Nash hledal v předbrankového prostoru Skinnera, ale ten jeho záměr nepochopil a kotouč skončil na holích losangelských zadáků.
    Brett PESCE - 1:0

03:31
    Domácí se ujímají do vedení a BRETT PESCE na dnešní zápas do konce života nezapomene! Malone vyhrál buly pro mladého rodáka z Tarrytownu, který tvrdě vypálil a jeho projektil skončil až v síti. Asistence: Brad Malone.

03:22
    Králové se na začátku zápasu poněkud trápí, jejich rozehrávka znovu ztroskotala a kotouč skončil na icingu.

02:58
    Nyní to zkoušel Joakim Nordström, ovšem Jonathan Quick byl i tentokrát připraven a hosté se následně osvobodili.

02:22
    Victor Risk jen tak nazdařbůh poslepu nahodil kotouč směrem ke Quickovi, kde stál pohotový Elias Lindholm, který se zbavil McNabba a vypálil, nicméně gólman Los Angeles jeho ránu špičkou betonu vyrazil!

01:56
    Hra je v úvodu hodně rozkouskovaná, za poslední minutu se minimálně počtvrté přerušuje. Nyní je to vinou zakázaného uvolnění Kings.

01:13
    Marián Gáborík se vydal kupředu spolu s Kopitarem, ale slovinská hvězda do pásma vletěla příliš pozdě – ofsajd.

00:48
    McNabbova rozehrávka skončila na holi Hainseyho, který ve spolupráci s Justinem Faulkem zakládá první akci Canes.

00:01

Utkání začne s malým zpožděním – ostatně tak je to v případě NHL zvykem. Zůstaňte s námi, za chvilku jdeme na to!

Carolina Hurricanes: Ward (Läck) – Slavin, Faulk, Hainsey, Pesce, Hanifin, Liles – Nestrašil, E. Staal (C), Versteeg – Nordström, J. Staal, Nash – Skinner, Rask, Lindholm – Gerbe, McClement, Malone.

Los Angeles Kings: Quick (Enroth) – McNabb, Doughty, Muzzin, Martinez, Ehrhoff, McBain – Pearson, Kopitar, Gáborík – Lucic, Carter, Toffoli – Brown (C), Shore, Lewis – Clifford, Weal, Nolan.

Rozhodčí: Peel, Hebert – Nowak, Mach.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

CAROLINA HURRICANES

Hurikánům se ani v letošním ročníku vůbec nedaří, celek z Raleighu už po první čtvrtině základní části notně zaostává za zbytkem pelotonu v boji o play-off. Vinou lepšící se formy Toronta a Columbusu navíc celek z Raleighu spadl na samotné dno Východní konference. Ofenzíva Canes zatím vázne, což potvrzuje i fakt, že nejproduktivnějším hráčem týmu je třináctibodový obránce Justin Faulk. Kouč Caroliny Bill Peters i dnes mezi tři tyče pošle Cama Warda.

LOS ANGELES KINGS

Vypadá to, že Králové po roční odmlce míří zpět do play-off. V dosavadním průběhu sezóny už si dokonce střihli sedmizápasovou sérii výher a i díky tomu jsou na Západě pátým nejúspěšnějším týmem. Páteční duel v Detroitu odchytal náhradník Jhonas Enroth, dnes se tak mezi tři tyče vrátí Jonathan Quick. Kings se proti Hurikánům dlouhodobě daří, vyhráli totiž čtyři z posledních pěti vzájemných duelů.

MINULÝ VZÁJEMNÝ ZÁPAS:
    23.10.2015 Los Angeles – Carolina 3:0

Andrej Nestrašil (CAR): 12 zápasů, 1+0
    Michal Jordán (CAR): 10 zápasů, 0+0
    Marián Gáborík (LAK): 19 zápasů, 2+2

Krásný podvečer! Srdečně vás vítám u sledování dalšího duelu kanadskoamerické NHL, tentokrát budeme svědky měření sil mezi Carolinou Hurricanes a Los Angeles Kings. Úvodní buly bude vhozeno netradičně už v 19 hodin našeho času, tak si to nenechte ujít!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 4. Pesce (Malone), 22. Skinner (Pesce, Nash), 25. Faulk (Lindholm, Versteeg), 38. Faulk (Hanifin, Rask) – 34. Brown (TS), 34. Kopitar, 50. Kopitar (Doughty, Muzzin)

Carolina Hurricanes: Ward (Läck) – Slavin, Faulk, Hainsey, Pesce, Hanifin, Liles – Nashl, E. Staal (C), Versteeg – Nordström, J. Staal, Nestrašil – Skinner, Rask, Lindholm – Gerbe, McClement, Malone.
    Los Angeles Kings: Quick (41. Enroth) – McNabb, Doughty, Muzzin, Martinez, Ehrhoff, McBain – Pearson, Kopitar, Gáborík – Lucic, Carter, Toffoli – Brown (C), Shore, Lewis – Clifford, Weal, Nolan.

Rozhodčí: Peel, Hebert – Nowak, Mach

Diváci: 10154