Trenčín – Banská Bystrica 3:1 (kon.) | Skalica – Žilina 2:0 (kon.) | Zvolen – Piešťany 3:6 (kon.)
Martin – Košice 1:2 (po pr.) | Poprad – Nitra 2:4 (kon.)
HK Skalica
2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
MsHK Žilina
sk Neděle 22.11.2015, 16:30 • zimný štadión Skalica • Tipos Extraliga (SR)

48:55
    Polata sa previnil nedovoleným bránením. Hlavný rozhodca ukazuje dve minúty pre domáceho obrancu.

43:57
    Rastislav Konečný fauloval Zálešáka za čo vidí dve minúty za nedovolené bránenie.

35:13
    Skalica si zahrá presilovú hru. Chybné striedanie hostí, a tak za príliš veľa hráčov na ľade inkasujú dve minúty.

29:39
    Daniel Opalek vidí dve minúty za podrazenie na Šveca, ktorý vyzerá byť mierne otrasený.

19:23
    Skalica si svojim záverečným tlakom v prvej tretine získava presilovú hru. Brejčák fauloval Pašeka, a tak vidí dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

11:09
    Početnú výhodu si zahrajú aj hostia. René Školiak dostáva dve minúty za seknutie.

07:27
    Máme tu prvé vylúčenie. Za seknutie si odchádza na dve minúty sadnúť obranca Ján Homer.

Michal Štetina

Branky a nahrávky: 53. Pašek (Zálešák, Novák), 58. Brendl (Korytko)

HK Skalica: Ševela (Romančík) – Ďurák, Barák – Opalek, Novák – Polata, Zukal – Rožník, Jaborník – Pašek, Školiak, Zálešák – Korytko, Brendl, Komínek – Jass, Mickevics, Studenič – Lantoš, Klíma, Bezúch
    MsHK Žilina: Tomek (Cibuľa) – Brejčák, Zatko – Novotný, Homer – Kurali, Leško – Makovský, Mendrej – Drevenák, Huna Ro., Huna Rich. – Stupka, Valášek, Konečný – Schroner, Kolena, Nemček – Švec, Rehák, Rogon

Rozhodčí: Lauff – Bogdaň, Jobbágy