Lipt. Mikuláš – Bardejov 2:4 (kon.) | Michalovce – Prešov 4:7 (kon.) | Senica – Humenné 0:0 (zruš.)
Pov. Bystrica – Trnava 10:3 (kon.) | Topoľčany – Spišská N. Ves 4:1 (kon.) | Detva – Nové Zámky 0:1 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
2:4 (1:2, 0:2, 1:0)
HK Bardejov
sk Pátek 22.01.2016, 17:001. liga (SR)

Duel sa skončil, Bardejov vyhral rozdielom dvoch gólov a na východ republiky si odnáša plný trojbodový zisk. S týmto konštatovaním sa s vami pre dnešok lúčime a prajeme vám príjemný zvyšok dňa. (19:09:18)

59:15
    V samom závere zápasu je ešte za hákovanie vylúčený hosťujúci Milan Takáč.

55:25
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Liptáci napokon dokázali využiť presilovku a dostávajú sa späť do hry. Uvidíme, či sa im v krátkom čase podarí skórovať opäť. Gól strelil PETER LICHANEC. Asistencie: Tomáš Nádašdi, Jaroslav Jabrocký.

53:43
    Hostia sa budú opäť brániť, na trestnú lavicu smeruje na dve minúty za seknutie Filip Vaško.

47:47
    Domáci hráči vylúčenie svojho súpera potrestať nedokázali. Zápas pokračuje za stavu 1:4.

45:47
    Bardejov sa bude brániť! Na trestnú lavicu smeruje na dve minúty za držanie Milan Bednár.

43:50
    Tretia tretina sa začala bez gólov a vylúčení. Na ťahu sú teraz domáci Liptáci, ktorí sa pokúsia o návrat do hry. Pomer striel v druhej tretine bol 10:10.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

V strednej časti hry sme videli iba dva presné zásahy, o ktoré sa postarali hostia. Pred záverečnou tretinou tak majú Bardejovčania našliapnuté na zisk troch bodov.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

36:45
    Bardejov dal gól!
    Hostia rýchlo využívajú svoju početnú výhodu a už štvrtýkrát v zápase skórujú. Svojím druhým gólom sa o to postaral MARCEL BALÁŽ. Asistencie: Alexander Valentín, Milan Takáč.

36:02
    Domáci celok sa bude musieť brániť. Na trestnú lavicu smeruje na dve minúty za podrazenie Ján Holiiga.

31:42
    Hostia prečkali vlastné oslabenie a v plnom počte navýšili svoj náskok. Postaral sa o to MARCEL BALÁŽ. Asistencie: Ondrej Gmitter, Martin Kalináč.

29:13
    Bardejovské vylúčenie je už minulosťou, vylúčený Valentín je späť na ľadovej ploche. Domáci Liptáci sa teraz musia o vyrovnanie pokúšať proti plnému počtu hráčov súpera.

27:13
    Hostia sa budú brániť! Na trestnú lavicu smeruje za nedovolené bránenie Alexander Valentín.

25:00
    Úvodná päťminútovka strednej časti hry presný zásah ani vylúčenie nepriniesla. Vo vedení sú stále hostia, ktorí v prvej tretine v pomere striel vyhrali 8:7.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

Prvá tretina je minulosťou. Zaznamenali sme v nej tri presné zásahy, pričom z dvoch z nich sa tešili hostia. Bardejovčania tak v Liptovskom Mikuláši po dvdsiatich minútach vyhrávajú tesne 2:1.

Veronika Pancuráková

Branky a nahrávky: 12. Kuric (Cibuľa), 56. Lichanec (Nádašdi, Jabrocký) – 7. Cútt (Mikolášek, Ihnaťo), 20. Kalináč (Gmitter, Baláž), 32. Baláž (Gmitter, Kalináč), 37. Baláž (Valentín, Takáč)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Pravda – Krčula, Mezovský, Oško, Nádašdi, Oravec, Kadlubiak, Holiga – Cibuľa, Kuric, Brezniak – J. Sukeľ, Lichanec, Uram – Laco, Piatka, Lištiak – Bartík, Jabrocký, Gápa
    HK Bardejov: Škorvánek – Takáč, Všetečka, Pichnarčík, Polaček, Bednár, Valentín, Česelka, Loydl – Baláž, Kalináč, Gmitter – Šimčák, Linett, Fajčák – Jokeľ, Ščurko, Vaško – Mikolášek, Cútt, Ohnaťo

Rozhodčí: Vojtek – Ševčík, Vido