Lipt. Mikuláš – Bardejov 2:4 (kon.) | Michalovce – Prešov 4:7 (kon.) | Senica – Humenné 0:0 (zruš.)
Pov. Bystrica – Trnava 10:3 (kon.) | Topoľčany – Spišská N. Ves 4:1 (kon.) | Detva – Nové Zámky 0:1 (kon.)
HK DUKLA Ingema Michalovce
4:7 (2:3, 1:3, 1:1)
HC Prešov
sk Pátek 22.01.2016, 17:00 • Zimný štadión Michalovce • 1. liga (SR)

Strely na bránu v tretej tretine 21:7, celkovo 36:35.
    Michalovciam už sa nepodarilo skresať náskok súpera, Prešov navyše pridal gól do prázdnej brány a tak tri body berú hostia. Ďakujeme za pozornosť. (19:13:11)

58:38
    Tím HC Prešov Penguins dal gól!
    IGOR HALÁS v oslabení trefou do prázdnej brány skompletizoval hetrik!
    Asistencia: Jaroslav Obšut.

58:10
    Tomáš Petro ostáva na striedačke.

57:45
    Jakub Kubiš dostáva dve minúty za podrazenie. Skúsia Michalovce presilovku posilniť o hráča namiesto brankára?

47:56
    Ďalšie oslabenie Prešova po seknutí Martina Tkáča.

41:28
    Michalovce majú šancu ešte viac sa priblížiť súperovi po hákovaní Michala Kivadera.

40:17
    Dukla Michalovce dala gól!
    MARTIN DROTÁR strieľa svoj druhý gól v zápase.
    Asistencie: Juraj Faith a Peter Klouda.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Strely na bránu v druhej tretine 5:9, priebežne 15:28.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

34:50
    Presilovka Michaloviec sa predĺži, Martin Tkáč dostáva dve minúty za vyhodenie puku z hracej plochy.

32:52
    Aj Michalovce si zahrajú presilovku, keď sa Tibor Tartaľ previnil nedovoleným bránením v hre.

32:31
    Aj zvyšnú presilovku hostia využili, keď svoj druhý gól v zápase strieľa IGOR HALÁS.
    Asistencie: Kristián Horvát a Damián Novický.

31:49
    Štyri sekundy pred návratom Drotára na ľad využíva presilovku o dvoch JAKUB KUBIŠ!
    Asistencie: Juraj Prokop a Erik Nitriansky.

31:12
    Michalovce pôjdu do troch po podrazení Patrika Huňadyho.

29:53
    V polovici zápasu tu máme prvé vylúčenie. Oslabené budú po hákovaní Martina Drotára Michalovce.