Leuven – Standard 0:2 (kon.) | Charleroi – Mechelen 3:2 (kon.) | Westerlo – Waregem 1:2 (kon.)
Genk – Kortrijk 1:0 (kon.)
Oud-Heverlee Leuven
0:2 (0:2)
Standard Lutych
Sobota 30.01.2016, 18:00 • Stadion Den Dreef, Heverlee • Belgická Jupiler Pro League • 24. kolo

Tímto se s Vámi loučím a přeji krásný zbytek večera. (19:57:51)

A je dobojováno. Vítězem dnešního zápasu se stává hostující celek, který dokázal vstřelit dvě branky. Domácí celek byl ve druhém poločase aktivnější, ale nepodařilo se mu vstřelit branku.
    Lutych tak dnes vybojoval cenné body.

90+4

90+4
    Hráčům domácího celku se nepodařilo vstřelit branku, jelikož míč směřoval pouze nad branku.

90+3
    Leuven bude zahrávat před koncem utkání standardní situaci.

90+2
    Azevedo drží míč u rohového praporku.

90+1
    Leuven zatlačil svého soupeře, ale vstřelit branku se mu nedaří.

90
    Rozhodčí bude nastavovat tři minuty.

89
    Leuven kombinuje na útočné polovině.

88
    Lutych kombinuje na útočné polovině a drží míč co nejdál od vlastní branky.

87
    Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Trebel, přichází Arslanagic.

86
    Leuven marně usiluje o vstřelení branky.

85
    Střídání v týmu Oud-Heverlee Leuven: ze hřiště odchází Remacle, přichází Ojo.

85
    Žlutou kartu dostává Víctor Valdés za zdržování.

84
    Leuven má v posledních minutách velkou snahu vstřelit branku, ale obrana Lutychu odvádí skvělou práci.

83
    Kombinaci domácího celku překazil Tetteh a okamžitě přenesl hru na útočnou polovinu.