Carpi FC – Palermo 1:1 (kon.) | Atalanta BC – Sassuolo 1:1 (kon.) | AS Řím – Frosinone 3:1 (kon.)
Carpi FC 1909
1:1 (0:1)
U.S. Citta di Palermo
Sobota 30.01.2016, 15:00Italská Serie A • 22. kolo

To je ode mě pro dnešek vše. Na shledanou u nějakého dalšího online přenosu. (16:58:35)

Zápas končí remízou, která se dá považovat za spravedlivý výsledek. Hosté ve druhém poločase doplatili na svou pasivitu a nedokázali udržet jednogólový náskok z prvního poločasu. Carpi prodlužuje svou sérii zápasů bez porážky, ale nadále zůstává potopeno v sestupových vodách.

90+4

90+3
    Carpi teď mělo obrovskou šanci skórovat z rychlého protiútoku, při němž se domácí dostali do přečíslení, ale bránící hráč skvěle vypíchl Di Gaudiovi balón!

90+1
    Nastavují se 4 minuty nad rámec normální hrací doby. V útoku je opět Palermo.

89
    Rohu se jako vždy ujal Hiljemark, jehož centr skončil pouze v náruči brankáře Belece.

88
    V posledních minutách je opravdu aktivnějším týmem Palermo, které teď získalo rohový kop.

86
    Hosté teď dobře napadají a Carpi pod tlakem již poněkolikáté odevzdalo balón. Takhle mělo ovšem Palermo hrát v době, kdy vedlo 1:0.

85
    Rohový kop se hostům vůbec nepovedl, Belec bude rozehrávat od vlastní brány.

84
    Vázquez zahrozil v pokutovém území, když pohotově vypálil na bránu, jenže bránící hráč dokázal míč tečovat do zámezí. Palermo bude zahrávat roh.

82
    Di Gaudio měl k dispozici rohový kop, jeho centr našel pouze rukavice připraveného Sorrentina.

79
    Vázquez se snažil dostihnout kolmý balón do šestnáctky, ale Belec včas vyběhl a byl u míče dříve.

77
    Hiljemarkův rohový kop nenašel nikoho z hostujících hráčů.

77
    Palermo bylo ve druhé půli hodně pasivní, ale inkasovaná branka ho donutila začít opět útočit.
    74. Matteo MANCOSU - 1:1

74
    Carpi právě vstřelilo branku! Autorem branky z pokutového kopu je MATTEO MANCOSU, sám faulovaný se tedy ujal penalty, kterou bezpečně proměnil a srovnal na 1:1.

74
    Žlutou kartu dostává Gaetano Letizia (Carpi FC 1909).
    Žlutou kartu dostává Aljaz Struna (U.S. Citta di Palermo).
    73. Goldanigův penaltový faul.

73
    Tak přeci jen to nakonec bude penalta pro Carpi! Celá situace po zákroku Goldanigy byla velmi nepřehledná, ale rozhodčí nakonec ukázal na značku pokutového kopu.