Colchester – Tottenham 1:4 (kon.) | Nottingham – Watford 0:1 (kon.) | Portsmouth – Bournemouth 1:2 (kon.)
Aston Villa – Manchester City 0:4 (kon.) | West Brom – Peterborough 2:2 (kon.) | Crystal Palace – Stoke 1:0 (kon.)
Arsenal – Burnley 2:1 (kon.) | Liverpool – West Ham 0:0 (kon.)
Colchester United
1:4 (0:1)
Tottenham Hotspur
Sobota 30.01.2016, 13:45 • Weston Homes Community Stadium, Colchester • FA Cup • 4. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou sobotu a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (15:50:24)

Zápas je u konce, Tottenham potvrdil svou roli favorita a vyhrál hladce 1:4. Na dvoubrankový rozdíl upravil s tečí domácího obránce Eric Dier a Tottenhamu se ihned lépe dýchalo. Třetí gól přidal v 79. minutě Nacer Chadli a vše vypadalo jasně. O minutu později sice Colchester snížil, když si Masseyho ránu srazil do vlastní sítě Benjamin Davies, jenže to bylo ze strany domácích vše. O další dvě minuty později se zblízka prosadil Tommy Carroll a svou trefou uzavřel skóre tohoto pohárového utkání. Do pátého kola FA Cupu postupuje Tottenham Hotspur.

90+2. Hráči se loučí po utkání

90+2

90+1
    Brindley vhazoval poblíž vápna Tottenhamu, hosté se ale velice rychle chopili míče a přesunuli hru na druhou stranu.

90
    Sudí nastaví dvě minuty.

89
    Stále stejná písnička...

88
    Hráči Tottenhamu se zřejmě rozhodli dohrát zápas tak, aby domácím nepůjčili míč, sledujeme tak poněkud rozvláčnou kombinaci.

87
    Vorm se po delší době dostal k tomu, že si sáhl na míč, v poklidu rozehrál na své obránce.

86
    Faul u středového kruhu, rozhodčí ponechává hostům výhodu.

85
    Hosté uklidňují rozparáděný zápas, už není potřeba se někam hnát.

84
    Tvrdá střela z ostrého úhlu, Kean vyrazil.

83
    Tottenham pokračuje v náporu, sledujeme kombinaci na půlce Colchesteru.
    82. Tommy CARROLL - 1:4

82
    Tottenham právě vstřelil branku!
    Je to teď doslova střelecká smršť. Na levé straně oklamal dvojici obránců Chadli, po zemi naservíroval přihrávku na střed a TOMMY CARROLL se zblízka nemýlil – 1:4.

81
    Začal se hrát fotbal nahoru dolů, nyní jsou v náporu zase hosté.
    80. Benjamin DAVIES (vl.) - 1:3

80
    Colchester právě vstřelil branku!
    Tak ještě možné zdramatizování utkání. Po úniku pálil z levé strany Massey, jeho rána se od tyče odrazila zpátky do hřiště, jenže přímo k BENJAMINU DAVIESOVI a ten si srazil míč do vlastní sítě.