Vladivostok – Chabarovsk 3:1 (kon.) | Omsk – Barys 2:3 (1:2 po s.n.) | Novosibirsk – Novokuzněck 3:0 (kon.)
Jekatěrinburg – Magnitogorsk 2:3 (1:2 po s.n.) | Chanty-Mansijsk – Čeljabinsk 4:7 (kon.) | Jaroslavl – HC Slovan 5:1 (kon.)
Kazaň – Toljatti 3:1 (kon.) | Nižněkamsk – Ufa 2:4 (kon.) | CSKA Moskva – Dynamo Moskva 1:3 (kon.)
Čerepovec – Viťaz 2:4 (kon.) | Minsk – N.Novgorod 3:2 (2:1 po s.n.) | Soči – Záhřeb 6:4 (kon.)
Jokerit – Spartak Moskva 2:4 (kon.) | Riga – Petrohrad 4:2 (kon.)
Lokomotiv Jaroslavl
5:1 (1:0, 2:1, 2:0)
HC SLOVAN Bratislava
Čtvrtek 18.02.2016, 17:00 • Arena 2000 • KHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Hezký čtvrteční podvečer. KHL má dnes na programu závěrečné kolo základní části. My se společně zaměříme na duel mezi Lokomotivem Jaroslavl a Slovanem Bratislava.

Oba celky vstupují do závěrečného zápasu dlouhodobé části sezony s vědomím, že již nic nezmění na jejich konečném umístění v tabulce. Lokomotiv Jaroslavl je sice podle počtu získaných bodů druhým nejúspěšnějším celkem soutěže a to naprosto suverénně, jenomže nad Lokomotivem ještě ční hegemon soutěže a divizní rival Jaroslavle CSKA Moskva. Hokejisté z Jaroslavle tedy ukončí základní část na třetí příčce (druhá pozice připadá vítězovi zbylé divize Západní konference) a v prvním kole play off se utkají s jedním z trojice Dinamo Moskva, SKA Petrohrad a Torpedo Nižnij Novgorod.

Hokejisté Slovanu Bratislava ukončí základní část na osmém místě a v prvním kole play off si zahrají proti CSKA Moskva. Belasí tedy mohou dnešní zápas pojmout jako generálku na blížící se play off, poněvadž dnes se postaví týmu s podobnými kvalitami, jakými disponuje CSKA. Uvidíme, zda trenér Slovanu Miloš Říha podobně jako v předcházejícím v zápase v Soči, i dnes bude experimentovat se sestavou a opět nechá hrát mladíky místo osvědčených opor. V úterním duelu se Soči Říha nechal odpočívat obránce Tomáše Kundrátka, kapitána Tomáše Surového či brankářskou jedničku Barryho Brusta. Na závěrečný trip poté vůbec neodcestoval například obránce Lubomír Višňovský. Belasí s omlazenou sestavou podlehli Soči 2:5.

Česká stopa v utkání

Lukáš Kašpar (SBA)
    Tomáš Kundrátek (SBA)
    Václav Nedorost (SBA)
    Jiří Novotný (JAR)

Lokomotiv Jaroslavl: Murygin (Kolesnik) – Hersley, Kronwall, Gavrikov, Ljubuškin, Gorochov, Grigorjev, Koledov – Koňkov, Novotný, Averin – Čistov, Malcev, Loktijonov – Mosaljov, Galimov, Kartajev – Korškov, Polunin, Iljenko.

HC Slovan Bratislava: Garnett (Pavlas) – Rosandič, Barker, Mihálik, Sersen, Švarný, Starosta, Bačík – Skalický, Nedorost, Kašpar – Nagy, Lušňák, Miklík – Jeglič, Tičar, Šťastný – Šiška, Surový, Bartovič – Tvrdoň.

Rozhodčí: Bulanov, Kadyrov – Nazarov, Sazonov.
    Slovan má před sebou poslední zápas v základní části KHL.

Již známe sestavy obou mužstev. Jaroslavl dnes nastoupí prakticky v nejsilnější možné sestavě. Kromě dlouhodobě zraněného finského forvarda Petriho Kontioly dnes trenér Alexej Kudašov nechá odpočívat "pouze" nejproduktivnějšího muže Lokomotivu Daniila Apalkova. Jinak nastoupí všechny hvězdy ruského celku včetně českého útočníka Jiřího Novotného.
    To Miloš Říha dnes postaví dosti obměněné mužstvo. Kvůli onemocnění nenastoupí brankář Barry Brust, obránce Tomáš Kundrátek ani Marek Viedenský. Na trip navíc vůbec nedcestovala velká defenzivní hvězda Lubomír Višňovský.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Aktéři utkání se již nacházejí na ledové ploše. Nejprve zazní hymna Slovenska, následně Ruské federace a utkání bude moci začít.

00:01

00:30
    Skalický nahrával zpoza brány před Murygina Nedorostovi, jenž ovšem nezasáhl puk.

01:03
    Zakázané uvolnění Slovanu.

01:20
    Jeglič vjel do útočné třetiny a vypálil, Gorochov zblokoval puk na ochrannou síť. Aktivní vstup Slovanu do zápasu.

01:52
    Koledov vynikajícím pasem přes dvě čáry uvolnil Polunina, ovšem ruskému mladíkovi se samostatný únik vůbec nevydařil, přičemž Garnett vůbec nemusel zasahovat.

02:45
    Ofsajd Slovanu. Tentokrát do něj vjel obránce Rosandič.

02:57
    Gavrikov prudce nahodil od červené čáry kotouč na Garnetta, který raději přerušil hru.

03:21
    Další velká šance Lokomotivu. Čistov vybojoval puk u mantinelu a dostal se do přečíslení dva na jednoho, v němž přihrál Malcevovi, jehož vychytal přesouvající se Garnett betonem.

04:12
    Starosta vypálil od modré čáry, Murygin zakročil.

04:49
    Zakázané uvolnění Slovanu. Bratislavský celek se na úvod utkání dopouští mnoha technických přestupků a zdá se, že Belasí do dnešního zápasu nevstoupili úplně motivovaně.

05:38
    První formace Lokomotivu se usadila v útočném pásmu, ale vážněji Garnetta neohrozila.

06:42
    Loktijonov si vyměnil při přečíslení tři na dva kotouč s Čistovem, ale nakonec neposlal puk na Garnetta.

07:09
    Dobrá šance Malceva, který se dostal do zajímavé příležitosti v blízkosti Garnetta, který ovšem polapil puk svou lapačkou.

07:13
    Další zakázané uvolnění Slovanu, Belasí mají těch icingů na úvod klání opravdu požehnaně.

08:30
    Poluninův nastřelený puk srazil na ochrannou síť Barker.

09:00
    První formace Lokomotivu se opět dokázala usadit v útočném pásmu, ale na Garnetta nevystřelila.

09:22
    MIklíkův střelecký pokus od modré čáry z otočky k Muryginovi neprošel.

09:37
    Po delší době musel brankář Jaroslavle zasahovat.

10:09
    Sersen uvolnil Lušňáka, jenž vjel do útočné třetiny a vyzkoušel Murygina, který vyrazil puk betonem.

10:20
    První přesilovku zápasu si zahrají hosté. Dvě minuty za nedovolené bránění obdržel Ladislav Nagy.

10:36
    Hosté vyhráli buly a Jeglič odpravil puk pryč z pásma.

10:50
    A znovu se povedlo Slovanu poslat puk přes všechny čáry.

11:21
    Teď se domácím povedlo sevřít svého soupeře v tlaku. Od modré pálil Malcev, Garnett byl připraven.

11:49
    Slovanu se povedlo znovu osvobodit.

12:20
    Nagy se vrátil na ledovou plochu, Slovan se prvnímu oslabení ubránil bez větších problémů.

12:49
    Lušňák vypíchl puk obránci Jaroslavle a dostal se s Nagym do přečíslení dva na jednoho. Slovenský forvard se nakonec rozhodl pro střelu k bližší tyči z levého kruhu, kterou si Murygin pohlídal.

14:12
    Hra se v posledních chvílích vyrovnala a momentálně se hraje na obě strany.

14:31
    Kartajev se vměstnal mezi dvěma hráči Slovanu až ke Garnettovi, jehož z bezprostřední blízkosti nepřekonal. Během své akce byl faulován, rozhodčí ovšem neodpískal trestné střílení, hosté budou hrát početní převahu.

14:31
    Dvouminutový trest za faul na Kartajeva obdržel Vladimír Mihálik.

15:19
    Garnett si v probíhajícím oslabení připsal úspěšný zákrok proti Koledovovi i Malcevovi.
    Porovnání statistik domácí Jaroslavli a Slovanu Bratislava.

15:37
    Slovanu se povedlo poslat puk přes všechny čáry.

16:14
    Kronwall vypálil od modré čáry a i když Garnett nic moc neviděl, tak dokázal úspěšně zakročit.

16:18
    Hosté vyhráli vhazování a Švarný poslal puk po mantinelu na protější stranu kluziště.

16:31
    Mihálik se vrátil na led, Slovan hraje v plném počtu.

16:55
    Jaroslavl právě vstřelila branku!
    Dvěma přesilovým hrám se sice Belasí ubránili, následně ovšem inkasovali. Domácí se dostali do přečíslení tři na jednoho, DENIS MOSALJOV přihrál puk Kartajejovi, který mu kotouč vrátil, a Mosaljov zakončoval do odkryté klece. Výborně chytající Garnett byl naprosto bez šance. Asistence: Vladislav Kartajev.
    16:55 Denis MOSALJOV - 1:0

18:02
    Belasí mohli vyrovnat. Kašpar našel v mezikruží volného Skalického, jehož střela z první ovšem zamířila mimo bránu.

18:53
    Další rychlý protiútok Slovanu. Do útočného pásma vtrhnul Lušňák, jenž přihrál pod sebe na Nagyho, který si najel do levého kruhu a odtud prověřil pozorného Murygina.

18:57
    Po vyhraném buly pálil nepřesně Miklík.

19:07
    Averin mohl navýšit vedení Jaroslave, když se utrhl do brejku, ruský forvard mířil pod vyrážečku Garnetta, který si tento prostor pohlídal a znovu podržel své mužstvo.

19:35
    Na samý konec první třetiny si zahrají svou první přesilovou hru hosté. Michael Grigorjev dostal dvě minuty za držení a je tu šance pro Slovan vyrovnat.

19:42
    Domácí ovšem byli úspěšnější při buly a poslali puk až ke Garnettovi.

20:00

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

V první třetině nebyl k vidění příliš atraktivní hokej. Je patrné, že ani jedno z mužstev už nemá v základní části o co hrát, a tak se šetří na play off. Více ze hry měli přece jen domácí, kteří využívali okének v oslabené obraně Slovanu a nebýt výborného Garnetta v bráně, vedli by více než jen 1:0. O jedinou branku se zatím po přečíslení tři na jednoho postaral Mosaljov. Druhá část začne přibližně v 17:52.

Slovan bude dohrávat na úvod druhé třetiny přesilovou hru.

20:01

20:32
    Až nyní se povedlo hostům dostat do útočného pásma.

21:09
    Skalický se dostal k bekhendovému zakončení z mezikruží, ovšem puk poslal mimo bránu.

21:35
    Domácí hrají v plném počtu.

22:16
    Hosté byli i nadále aktivní v útočném pásmu, ale nakonec o něj přišli.

22:31
    Na druhé straně zkusil pozornost Garnetta Hersley, brankář Slovanu si bez problémů poradil.

23:18
    Polunin se sice za bránou zbavil Švarného, ovšem jeho přihrávka na modrou byla hodně nepřesná a domácí přišli o pásmo.

23:48
    Koledov nahodil kotouč od modré na Garnetta, který raději přerušil hru.

23:55
    Malcev nahazoval od mantinelu do "ohně", ovšem tam kotouč nikdo netečoval.

24:15
    Druhá formace Lokomotivu si vytvořila tlak. Koledovou střelu od modré tečoval před Garnettem Čistov, kanadský gólman ve službách Slovanu dokázal zakročit.

25:03
    Mosaljov hledal před bránou úplně osamoceného Kartajeva, který naštěstí pro Slovan promáchl jeho přihrávku.

25:19
    Druhá přesilová hra pro Slovan. Staffan Kronwall podrazil u mantinelu Skalického, za což mu rozhodčí udělil dvouminutový trest.

25:43
    Barker pálil od modré čáry nepřesně.

25:58
    Barker následně nahazoval puk do skrumáže před Muryginem, brankář Jaroslavle dokázal vyhmátnout kotouč a nedopustil komplikace.

26:03
    Domácím se poprvé v tomto oslabení povedlo osvobodit.

26:28
    Švarný střílel zpoza levého kruhu mimo svatyni Murygina.

26:56
    Slovan právě vstřelil branku!
    Slovan sehrál přesilovou hru velmi kvalitně, a nakonec se raduje z branky. MICHEL MIKLÍK si vyjel zpoza brány do levého kruhu, odkud trefil přesně pravý horní růžek brány. Povedená střela.
    26:56 Michel MIKLÍK - 1:1

27:37
    Slovan mohl bleskurychle otočit stav zápasu. Tičar tísněn dvěma hráči Jaroslavle najel na levý kruh a odtud vyslal svižnou střelu pod lapačku Murygina. Brankář Jaroslavle dokázal na poslední chvíli utěsnit tento prostor a vyrazil puk.

29:02
    Malcev to zkusil zpoza pravého kruhu, Garnett eliminoval puk vyrážečkou.

29:19
    Nerozhodný stav nevydržel příliš dlouho. Domácí se znovu vrací do vedení. Při rychlém protiútoku nahrál Korškov z levého kruhu na pravý kruh ALEXANDEROVI POLUNINOVI, který střelou z první překonal přesouvajícího se Garnetta. Asistence: Jegor Korškov, Ilja Ljubuškin.
    29:19 Alexander POLUNIN - 2:1

29:53
    Lokomotiv může záhy navýšit vedení. 2+10 minut za úder do oblasti hlavy a krku dostal Cam Barker.

30:22
    Hosté se dokázali poprvé v oslabení osvobodit.

30:38
    A znovu Belasí poslali puk daleko za hranice svého obranného pásma.

31:20
    Domácí se dokázali usadit v útočném pásmu.

31:48
    Hokejisté Jaroslavle po rychlé kombinaci vyšachovali obranu Slovanu a Malcev zakončoval z mezikruží. Zakončení mu vůbec nesedlo a Garnett nemusel zasahovat.

31:53
    Slovan hraje v plném počtu.

32:40
    Galimov vtrhl do útočné třetiny a následně vpádu z levého pruhu ještě dokázal zakončit. Garnett schoval puk v náruči.

33:20
    Šťastný vypálil z pravého kruhu, jeho táhlou střelu eliminoval připravený Murygin.

33:59
    Rosandič zaváhal za bránou, puk mu vypíchl Averin, který zpoza brány nahrál do mezikruží volnému Novotnému, jenž z první neprostřelil Garnetta! Český útočník si po spálení šance podle mimiky patrně trochu zanadával.

34:32
    Už to vypadalo, že domácí si vytvoří znovu soustavnější tlak v útočné třetině. Koňkov ovšem nezachytil na modré puk a Lokomotiv o pásmo přišel.

35:31
    Druhá formace Jaroslavle se dokázala usadit v útočném pásmu, z čehož nakonec vytěžila branku. Malcevovu střelu z hranice pravého kruhu tečoval za Garnettova záda STANISLAV ČISTOV. Kanadský gólman ve službách Slovanu po inkasování gólu jen bezmocně máchl rukami. Asistence: Dmitrij Malcev.
    Stanislav ČISTOV - 3:1

36:59
    Na konci pohledné kombinace Slovanu stál Rosandič, který ovšem netrefil puk.

37:54
    Hersley nahodil puk ze středního pásma na Garnetta, který přerušil hru.

38:20
    Druhá formace Lokomotivu se znovu usadila v útočném pásmu.

38:37
    Belasí ovšem dokázali dostat puk do středního pásma.
    Oleg Znarok přivezl do Česka hodně omlazený tým, avšak i s ním dokázal náš výběr jednou porazit!

39:00
    Začala se poslední minuta druhé třetiny.

39:20
    Skalický spálil obrovskou šanci.

40:00

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

V prostřední části se atraktivita utkání po ospalé první třetině přeci jen zvýšila. A to zřejmě díky tomu, že Slovanu se ve 27. minutě povedlo po trefě Miklíka srovnat stav utkání. Domácí poté zapnuli na vyšší rychlostní stupeň a znovu se vrátili do vedení. O gól na 2:1 se postaral Polunin, na 3:1 zvyšoval Čistov. Hosté si dokázali rovněž vytvořit zajímavé šance a ve třetí třetině, která začne zhruba v 18:39, nás ještě může čekat zajímavá zápletka.

40:01

40:58
    Hokejisté Slovanu se dopustili na úvod třetí třetiny ofsajdu.

41:23
    Lušňák se rozjel do útočného pásma, ale u modré čáry mu podjely brusle a Slovan přišel o kotouč.

41:58
    Jeglič hledal od mantinelu před bránou volného Tičara, který ovšem netrefil puk.

42:39
    Jeden z hráčů Slovanu pálil z otočky od modré čáry, Murygin eliminoval puk betonem.

43:00
    Zdá se, že na úvod třetí třetiny tempo znovu upadlo a k vidění je podobná hra jako v první části.

43:09

43:22
    Koledov vypálil od modré čáry, ovšem Garnett jeho projektil vytěsnil vyrážečkou.

44:00
    V posledních chvílích útočí spíše domácí.

44:12
    To mohla změnit první formace Slovanu, Skalického přihrávku před bránu nedokázal Nedorost zkrotit.

44:54
    Hra se přelévá ze strany na stranu bez nějakých důmyslnějších nápadů na zakončení.

45:38
    Třetí útočná trojice Slovanu se dostala do přečíslení tři na dva, Jeglič nahrál na pravé křídlo Tičarovi, jenž najel do pravého kruhu a odtud poslal jedovatou střelu, kterou Murygin vytěsnil betonem.

45:43
    Hosté mohou zdramatizovat utkání. Dvě minuty za držení obdržel Denis Mosaljov.

45:51
    V přesilové hře Slovanu se prosazují domácí, kteří zřejmě zpečetili svou výhru. Kraskovskij v protiútoku vyslal do mezikruží střílenou přihrávku JEGORKU KORŠKOVOVI, jenž usměrnil puk za Garnetta. Asistence: Pavel Kraskovskij.
    45:51 Jegork KORŠKOV - 4:1

46:10
    Domácí mohli dát i další gól v oslabení, Novotný se prohnal přes Miklíka a vecpal se před Garnetta, jehož ovšem nepřekonal.

47:30
    Jeden z hráčů nepříjemně trefil rozhodčího Nazarova do ramene. Hra byla přerušena.

47:35
    Pokračuje přesilová hra Slovanu, při níž jsou ovšem Belasí zjevně rozhození z inkasované branky.

47:43

48:20
    Další vyloučení, přičemž tentokrát budou hrát početní převahu domácí. Dvě minuty za hákování obdržel Michel Miklík.

48:40
    Slovan vyhrál buly a jeden z hráčů poslal puk pohodlně za hranici vlastní modré čáry.

49:02
    Fanoušci v zaplněné jaroslavlské aréně si žádají gól, zatím se však jejich oblíbenci nedokážou usadit v útočném pásmu.

49:30
    V tuto chvíli už přesiloková formace mužů v červeném usazena v útočné třetině.

49:56
    Hersleyho pokus od modré čáry eliminoval betonem Garnett.

50:10
    Následně měl dobrou šanci na pravém kruhu Averin, ovšem Garnett se dokázal přesunout a vytáhnout efektní zákrok.

50:20
    Hosté se ubránili i dalšímu oslabení. V tuto chvíli již hrají v plném počtu.

51:18
    Nagy vjel do útočné třetině a nabízel puk na střed Lušňákovi, který ovšem v tísni nedokázal zpracovat kotouč.

51:48
    Barkerův projektil od modré čáry k Muryginovi neprošel.

52:09
    Loktijonov měl na levém křídle čas i prostor. Hráč se zkušenostmi z NHL vjel na levý kruh, ale zakončení mu nevyšlo a Garnett neměl těžkou práci.

52:54
    Slovan nezvládl přechod do útočné třetiny jinak než za pomocí ofsajdu.

53:05
    Gorochov napřáhl na modré čáry, ovšem jeho projektil byl před Garnettem zblokován.

53:34
    Surový nabil na levý kruh Skalickému, jenž provětral betony připraveného Murygina.

54:32
    Ještě jedna branka v síti Michaela Garnetta. Korškov našel na pravém kruhu PAVLA KRASKOVSKÉHO, který svou střelou příklepem vymetl šibenici brány, kterou střeží Garnett. Asistence: Jegor Korškov, Alexander Polunin.
    54:32 Pavel KRASKOVSKIJ - 5:1

55:24
    Fanoušci v Jaroslavli jsou s dnešním zápasem evidentně spokojeni a Arenou 2000 obíhají mexické vlny.

56:24
    Zakázané uvolnění Slovanu. Vhazování před Garnettem. Utkání se v těchto chvílích v podstatě jen dohrává.

56:39
    Lokomotiv mohl vstřelit další branku, jeden z hráčů uvolnil dlouhým pasem Galimova, jenž se dostal do samostatného úniku, při němž ovšem Garnetta nepřekonal.

56:54
    Ofsajd Lokomotivu.

57:18
    Malcev nahodil od modré puk na Garnetta, který přerušil hru.

57:34
    Loktijonov se snažil se záporného úhlu zaskočit Garnetta, což se mu ale nepovedlo.
    Jak byste zhodnotili výkony Dominika Furcha v KHL?

Domink Furch povede svůj Avangard jako jednička do vyřazovací části. Během reprezentační přestávky dostal od trenéry Vů...

Zveřejnil(a) KHL CZ/SK dne 16. únor 2016

58:00
    Začaly se poslední dvě minuty třetí třetiny.

58:49
    Belasí si zahrají ještě jednu přesilovou hru. Rozhodčí udělil střídačce Jaroslavle trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

58:57
    Domácí vyhráli buly a poslali puk až ke Garnettovi.

59:20
    Barker vypálil od modré čáry a jeho tvrdý projektil nadělal Muryginovi pořádné problémy. Brankář Jaroslavle hodnou chvíli nevěděl, kde má kotouč. Nakonec jej našel ve výstroji.

59:20
    Trošku nečekaně si trenér Slovanu Miloš Říha bere oddechový čas. Zřejmě ještě chce zkusit nějakou přesilovkovou variantu, která se bude hodit do play off.

59:20
    Říha ponechal Garnetta na střídačce, Slovan to zkouší v šesti proti čtyřem.

59:59
    Rozhodčí ještě jednou v tomto klání vylučovali. Dvouminutový trest udělili Ladislavu Nagyovi a také Ilju Gorochovovi, zřejmě za hrubost.

Dnešní utkání je tedy za námi a soudě podle průběhu můžeme konstatovat, že se hrálo jen z povinnosti. Obě mužstva, především poté hráči bratislavského Slovanu, se šetřili na blížící se play off. Belasí drželi se svým favorizovaným soupeřem krok do poloviny zápasu. Ve 30. minutě vstřelil gól na 2:1 Polunin a domácí od té doby měli utkání plně pod kontrolou. Garnetta, který předvedl jinak výborný výkon, překonali domácí ještě třikrát a závěrečný zápas základní části si zpříjemnili výhrou 5:1.

Bratislavský Slovan začne svou sérii prvního kola proti CSKA Moskva v neděli v ruské metropoli, Lokomotiv Jaroslavl na svého soupeře pro play off ještě čeká, znám bude po dohrání všech dnešních klání. Lokomotiv bude hrát s jedním z trojice Dinamo Moskva, SKA Petrohrad nebo Torpedo Nižnij Novgorod.

Lukáš Kašpar (SBA) – 0b, 1s, TOI: 14:42
    Václav Nedorost (SBA) – 0b, 1s, TOI: 15:20
    Jiří Novotný (JAR) – 0b, 2s, TOI: 16:47

To je ode mě pro dnešek všechno, užijte si zbytek dne a u play off KHL zase napočtenou. (19:21:23)

Václav Petrů

Branky a nahrávky: 17. Mosaljov (Kartajev), 30. Polunin (Korškov, Ljubuškin), 36. Čistov (Malcev), 46. Korškov (Kraskovskij), 55. Kraskovskij (Korškov, Polunin) – 27. Miklík

Lokomotiv Jaroslavl: Murygin (Kolesnik) – Hersley, Kronwall, Gavrikov, Ljubuškin, Gorochov, Grigorjev, Koledov – Koňkov, Novotný, Averin – Čistov, Malcev, Loktijonov – Mosaljov, Galimov, Kartajev – Korškov, Polunin, Iljenko, Kraskovskij.
    HC SLOVAN Bratislava: Garnett (Pavlas) – Rosandič, Barker, Mihálik, Sersen, Švarný, Starosta, Bačík – Skalický, Nedorost, Kašpar – Nagy, Lušňák, Miklík – Jeglič, Tičar, Šťastný – Šiška, Surový, Bartovič – Tvrdoň.

Rozhodčí: Bulanov, Kadyrov – Nazarov, Sazonov

Diváci: 8 000