Boston – Chicago 4:2 (kon.) | Philadelphia – Edmonton 0:4 (kon.) | Pittsburgh – NY Rangers 4:1 (kon.)
Buffalo – Calgary 6:3 (kon.) | Toronto – Minnesota 1:2 (kon.) | Ottawa – Tampa 1:4 (kon.)
Nashville – New Jersey 4:5 (po pr.) | Winnipeg – NY Islanders 3:4 (po pr.) | Arizona – Anaheim 1:5 (kon.)
Colorado – Florida 3:2 (kon.) | Vancouver – San Jose 2:3 (kon.) | Los Angeles – Montreal 3:2 (kon.)
Buffalo Sabres
6:3 (0:0, 3:2, 3:1)
Calgary Flames
Pátek 04.03.2016, 01:05 • First Niagara Center, Buffalo • NHL
    Tanec na ledě v podání McDavida.

Já se s vámi loučím a přeji příjemné usínání, respektive vstávání. (03:51:24)

Je konec!
    Jako první šli do vedení hosté, kteří se prosadili po střele z blízkosti pod víko, střelcem byl Mikael Backlund. Domácím se ale povedlo celkem rychle vyrovnat po střele z předbrankového prostoru, trefil se mladý obránce Ristolainen. Následně se ale strhla lavina s brankami. Domácí šli do vedení po krásné akci Marcuse Foligna, jenž svou akci zakončoval střelou o tyčku. Patnáct sekund na to bylo ovšem opět vyrovnáno, když se prosadil Dougie Hamilton. O další minutu a dvě vteřiny později vrátil vedení svému celku Nicolas Deslauriers.

Třetí třetina začala brankou hostů, kteří celkem šťastně z hokejky Seana Monahana vyrovnali. Poté ale zase stříleli jen domácí. Nejdříve bekhendovým pokusem Johan Larsson, následně se také trefil Jack Eichel a do prázdné klece také Evander Kane.

59:54
    Střele z pravé strany musel ještě jednou čelit Robin Lehner, který si dneska připíše vítězství. Buffalo dneska hrálo opravdu dobře.

59:15
    Utkání se jen dohrává. Calgary toto střetnutí dohrává s respektem a aktivní hrou v útočné třetině.

58:29
    Sabres právě vstřelili branku!
    Hosté ale udělali v defenzívě školáckou chybičku, přišli o kotouč, který do prázdné branky zkušeně uklidil EVANDER KANE. jenž definitivně pečetí výhru svého celku!

57:45
    Calgary to zkoušejí v šesti hráčích, Jonas Hiller se dnes nejspíše už nezapotí.

56:40
    Po střele od modré čáry byl do nohy zasáhnut Jake McCabe, který sice chvilku kulhal, ale následně už normálně bruslil.

56:23
    Další komerční přestávka. Po ní se budou dohrávat poslední tři a půl minuty dnešního utkání, kterému udávají tempo domácí.

55:43
    Aktuálně to od ani jednoho celku není tak usilovné. Buffalo stav utkání kontroluje a moc se do útoku nehrne.

54:38
    Flames i nadále aktivní v útočné fázi, kde se jim ale nejspíše stav utkání vyrovnat nepovede.

53:53
    Calgary se hrnulo do útoku, kde se jim ale následně nepovedlo dle představ zakončit. Následuje komerční přestávka.

52:46
    Následovalo snažení domácího celku v momentě, kdy hosté byli ve čtyřech. JACK EICHEL si najel na modrou čáru, odkud se mu střelou do pravé šibenice povedlo překonat Hillera popáté! Asistence: Evander Kane.

51:52
    Po následné kombinaci a střele se domácí vyhrnuli z útočného pásma, a tak musí pro puk až do střední části hry.

51:07
    Z prostoru před brankou svou akci zakončoval Sam Reinhart, kterému se ale nepovedlo překonat Jonase Hillera!

50:58
    Mark Giordano nabízí domácím dvojnásobnou přesilovku poté, co strčil hokejku pod nohy pronikajícího Jacka Eichela.

David Panuška

Branky a nahrávky: 31. Ristolainen (Gionta, Foligno), 36. Foligno (Bogosian), 38. Deslauriers (Bogosian), 50. Larsson (Gionta, Foligno), 53. Eichel (Kane), 59. Kane – 24. Backlund (Hathaway, Boum), 37. Hamilton (Monahan, Giordano), 44. Monahan (Hathaway, Hamilton)

Buffalo Sabres: Lehner (Johnson) – Gorges, Ristolainen, McCabe, Bogosian, Colaiacovo, Pysyk – Kane, Eichel, Reinhart – Foligno, Larsson, Gionta – Deslauriers, C. O'Reilly, Girgensons – Catenacci, Legwand, Moulson
    Calgary Flames: Hiller (Ortio) – Giordano, Brodie, Engelland, Hamilton, Jokipakka, Nakládal – Gaudreau, Bennett, Frolík – Ferland, Monahan, Colborne – Bouma, Backlund, Hathaway – Bollig, Stajan, Jooris

Rozhodčí: St. Pierre, Joannette – Devorski, Berg

Diváci: 18 651