Boston – Chicago 4:2 (kon.) | Philadelphia – Edmonton 0:4 (kon.) | Pittsburgh – NY Rangers 4:1 (kon.)
Buffalo – Calgary 6:3 (kon.) | Toronto – Minnesota 1:2 (kon.) | Ottawa – Tampa 1:4 (kon.)
Nashville – New Jersey 4:5 (po pr.) | Winnipeg – NY Islanders 3:4 (po pr.) | Arizona – Anaheim 1:5 (kon.)
Colorado – Florida 3:2 (kon.) | Vancouver – San Jose 2:3 (kon.) | Los Angeles – Montreal 3:2 (kon.)

Radko Gudas (PHI) 0+0, 4 střely, čas na ledě 18:24
    Michal Neuvirth (PHI) 59 minut a 2 sekundy, 27 zákroků, 4 góly, úspěšnost zákroků 87,1%
    Andrej Sekera (EDM) 0+0, 1 střela, čas na ledě 19:53 (04:06:37)

1. Cam Talbot (EDM) 35 zák., 0 gólů, 100,0%
    2. Taylor Hall (EDM) 1+0
    3. Adam Pardy (EDM) 0+1

Philadelphia na domácím ledě naprosto propadla, a přestože si zahrála několik přesilových her, gól nedokázala vstřelit ani jeden. Na druhou stranu je potřeba dodat, že Flyers v průběhu utkání třikrát orazítkovali tyč a kalich hořkosti si tak vypili až do úplného dna, obzvlášť, když během jejich čtyřminutové přesilové hry skóroval ve třetí třetině v oslabení Lauri Korpikoski. Konečný výsledek. Philadelphia Flyers 0 Edmonton Oilers 4.

59:52
    Fanoušci Flyers bučí na své hráče a ani se jim nevidím.

59:30
    Do konce utkání zbývá odehrát přesně 30 sekund a vypadá to vypadá, že už se v něm žádného gólu nedočkáme.

59:01
    Do konce zápasu byla ohlášena poslední minuta a na pravém křídle se vzápětí ocitl v ofsajdu Matt Hendricks.

58:00
    Do konce utkání zbývají odehrát pouze dvě minuty a Cam Talbot je blízko vychytání čistého konta.

56:45
    Flyers jsou nejčastěji vylučovaným týmem v NHL a nyní je jasné proč.

55:46
    Radko Gudas (PHI) dostal menší trest, 2 minuty hrubost, plus osobní trest, 10 minut nesportovní chování.

55:46
    Zach Kassian (EDM) dostal dvojitý trest, 2 minuty vysoká hůl + 2 minuty hrubost, plus osobní trest, 10 minut nesportovní chování.

55:46
    Radko Gudas se pustil do pěstního souboje s jedním protihráčů a předčasně odchází do kabin.

55:26
    Zach Kassian je zpět na ledě a Edmonton přečkal čtyřminutovou přesilovou hru, během níž navíc v oslabení vstřelil gól.

54:58
    Radko Gudas na pravém křídle tvrdě vypálil od modré čáry, jeho střelu ale zablokoval dobře postavený Matt Hendricks.

53:48
    Snaha Flyers vstřelit gól je marná a nevím, co by se muselo stát, aby dnes vůbec vstřelili alespoň jeden gól.

52:20
    Flyers mají k dispozici čtyřminutovou přesilovou hru, jenže místo toho, aby v ní skórovali, tak naopak inkasovali čtvrtý gól.
    51:59 Lauri KORPIKOSKI - 0:4

51:59
    Edmonton právě vstřelil branku!
    LAURI KORPIKOSKI skóruje v oslabení a Edmonton už vede nad bezmocnými Flyers 4:0!! Mark Letestu předvedl v levém rohu útočného pásma dobrý forčeking a poté zpětnou přihrávkou našel Lauriho Korpikoskiho, který bez přípravy z blízkosti zamířil ke vzdálenější pravé tyči. Asistence: Mark Letestu.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 12. Jakupov (McDavid, Eberle), 35. Hall, 37. Maroon (Pardy, Davidson), 52. Korpikoski (Letestu)

Philadelphia Flyers: Neuvirth (Mason) – MacDonald, Gostisbehere, Schultz, Streit (A), Medveděv, Gudas – Schenn, Giroux (C), Simmonds (A) – Raffl, Couturier, Gagner – Laughton, Cousins, Read – VandeVelde, Bellemare, White. Hlavní trenér: Dave Hakstol.
    Edmonton Oilers: Talbot (Brossoit) – Sekera, Fayne, Pardy, Davidson, Nurse, Clendening – Jakupov, McDavid, Eberle (A) – Hall (A), Draisaitl, Kassian – Maroon, Letestu, Korpikoski – Hendricks (A), Lander, Cracknell. Hlavní trenér: Todd McLellan.

Rozhodčí: Brad Watson, Kendrick Nicholson – Michel Cormier, Darren Gibbs

Diváci: 18636