Boston – Chicago 4:2 (kon.) | Philadelphia – Edmonton 0:4 (kon.) | Pittsburgh – NY Rangers 4:1 (kon.)
Buffalo – Calgary 6:3 (kon.) | Toronto – Minnesota 1:2 (kon.) | Ottawa – Tampa 1:4 (kon.)
Nashville – New Jersey 4:5 (po pr.) | Winnipeg – NY Islanders 3:4 (po pr.) | Arizona – Anaheim 1:5 (kon.)
Colorado – Florida 3:2 (kon.) | Vancouver – San Jose 2:3 (kon.) | Los Angeles – Montreal 3:2 (kon.)
Toronto Maple Leafs
1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
Minnesota Wild
Pátek 04.03.2016, 01:30 • Air Canada Centre, Toronto • NHL
    Tanec na ledě v podání McDavida.

Tímto se s vámi loučím a přeju váš příjemný páteční den. Nashledanou. (04:13:59)

1. Mikael Granlund (MIN) 1+0
    2. Devan Dubnyk (MIN) 21. zákroků, 1 gól, 95,5%
    3. Jake Gardiner (TOR) 1+0

Československá stopa v utkání:
    Martin Marinčin(TOR) 0+0, 0 střel, čas na ledě 22:34

Prvním střelcem dnešního zápasu byl Jake Gardiner, který propálil brankáře Dubnyka. Srovnání tady bylo za 4 minuty, smolař dnešního zápasu Matt Hunwick si nešťastně srazil puk do vlastní brány při vlastním oslabení. A rozhodující gól dal finský snajpr Mikael Granlund, který vymetl pavučiny v šibenici branky Toronta. Domácí poslední dvě minuty hráli bez brankáře a měli možnost vyrovnat, ale jejich obrovskému tlaku tým Minnesoty odolal a potvrdil své vítězství 1:2.

Právě nám skončil zápas mezi Torontem a Minnesotou. Hosté udrželi i přes mohutný tlak Toronto v závěru skóre 1:2. Hosté dnes těžili z přesilových her, které jim vlastně vyhrály zápas. Pojďme se podívat na takový menší souhrn zápasu.

59:50
    Hosté se osvobozují a vypadá to, že vedení udrží.

59:23
    To je neskutečný tlak ale gól nepřichází.

58:19
    Domácí vsadili všechno, v poslední minutě se budou snažit vyrovnat, mají početní převahu.

57:56
    Toronto odvolalo brankáře.

57:16
    Pominville byl sám před Sparksem ale jeden z obránců ho zablokoval a tímpádem nemohl zakončit.

56:53
    Toronto musí začít od své brány, hosté je dobře vytlačili.

56:28
    Pominville vystřelil ale branku netrefil.

55:51
    Gardiner si už po několikáté vzal puk a projel s ním až do útočného pásma, tam ho však ztratil a tak se musím vrátit na svou pozici.

55:00
    Presing hostů znemožňuje domácím založit pořádnou útočnou akci vedoucí k vyrovnávací brance.

54:08
    Domácí se ženou za vyrovnáním ale obrana Minnesoty je zatím výborná.

53:35
    Vhazovat se bude před bránou Dubnyka.

Branky a nahrávky: 28. Gardiner (Laich, Greening) – 32. Koivu, 51. Granlund (Vanek, Sutter)

Toronto Maple Leafs: Sparks (Bernier) – Rielly, Hunwick (A) , Corrado, Gardiner, Carrick, Marinčin- Komarov (A) , Kadri, Sošnikov – Hyman, Nylander, Grabner (A) – Kapanen, Holland, Boyes – Laich, Smith, Greening
    Trenér: M. Babcock

Minnesota Wild: Dubnyk (Kuemper) – Brodin, Suter (A), Dumba, Scandella, Spurgeon, Reilly – Coyle, Koivu (C) , Parise – Jones, Granlund, Vanek – Pominville, Haula, Niederreiter – Fontaine, Stoll, Porter
    Trenér: J. Torchetti

Rozhodčí: W. McCauley, F. Charron – B. Murphy, S. Barton