Teplice – Mladá Boleslav 0:0 (kon.) | Slovácko – Brno 2:1 (kon.) | Dukla Praha – Jihlava 0:1 (kon.)
Příbram – Liberec 0:1 (kon.) | Plzeň – Bohemians 1905 2:0 (kon.)
FK Teplice
0:0 (0:0)
FK Mladá Boleslav
Sobota 12.03.2016, 17:00 • Na Stínadlech, Teplice (kapacita 18 221) • Synot liga • 21. kolo

Ve druhém poločase měly Teplice drtivou převahu, ale branku nevstřelily. Utkání končí 0:0 i přes řadu teplických šancí. Mladá Boleslav hrozila hlavně v první půli, v té druhé bránila bezbrankovou remízu. (18:57:18)

90+2

90+1
    Žlutou kartu dostává Laco Takács (FK Mladá Boleslav).

90
    Sudí Proske nastavuje zápas o dvě minuty.

90
    Kalabiška si zabíhal za teplickou obranu, ale brankář Chudý včas vyběhl a míč poslal do bezpečí.

89
    Daleký aut Hory prodloužil Potočný jen do rukavic gólmana Šedy.

89
    Na roh skákali Ciskaridze a Lüftner, domácí pokračují s míčem v útoku.

88
    Horův přetažený centr Potočný nestihl, ale z druhé vlny pálil tvrdě Krob. Je z toho jen roh pro Teplice. To je nápor domácích!

87
    Kalabiška si nyní udělal prostor na hranici vápna, ale jeho střelu doprostřed Chudý kryl.

86
    Teplice valí další útoky, Mladá Boleslav se brání a například střídající Milan Baroš vůbec není vidět.