Lorient – Marseille 1:1 (kon.) | Guingamp – Saint-Étienne 2:0 (kon.) | GFC Ajaccio – Caen 1:0 (kon.)
Montpellier – Nice 0:2 (kon.) | Bastia – Lille 1:2 (kon.) | Toulouse – Bordeaux 4:0 (kon.)
Montpellier HSC
0:2 (0:0)
OGC Nice
Sobota 12.03.2016, 20:00 • Stade de la Mosson • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 30. kolo

To je z mé strany vše, příště na počtenou! (21:55:47)

Je dobojováno! První poločas byl jednoznačně bohatší na šance, všechny góly ale paradoxně padly až po změně stran. V rozmezí patnácti minut se prosadili Germain s Pléou, a fotbalisté Nice tak dokázali podruhé v řadě zvítězit. Dobrou zprávou pro hosty je, že po zranění strávil sedmasedmdesát minut na hřišti hvězdný špílmachr Les Aiglons Hatem Ben Arfa, který náramnou individuální akcí připravil druhý gól pro Pléu.

90+2

90+2
    Střídající Rodrigue Casimir Ninga ještě v samém závěru utkání zbytečně fauloval a za svůj zákrok obdržel žluté napomenutí.

90+1
    Polovina nastavení je za námi a kulatý nesmysl je po další nepřesnosti v rozehrávce Montpellierských v autu.

90
    Ještě tu máme dvě nastavené minuty sudím Jaffredem!

89
    Před námi jsou poslední dvě minuty základní hrací doby a hra je hodně rozkouskovaná, dění na hřišti napovídá tomu, že se ve zbývajícím čase už nic převratného nestane.

88
    Mustapha Yatabaré to nemyslel vůbec špatně, ale jeho přihrávce na Boudebouze chyběla přesnost. Míč je v autu, domácí budou vhazovat.

87
    Svěřenci Claudea Puela drží míč na útočné polovině a nikam už se neženou, zdá se, že o osudu tohoto zápasu již je rozhodnuto.

85
    Hráči v bílých dresech se dostali do přečíslení dvou proti jednomu, celou akci ale překombinovali a jejím výsledkem byla pouze hodně nepřesná střela Alassanea Pléy zpoza šestnáctky.

84
    Střídající Bryan Dabo parádním způsobem vybojoval balon pro Yatabarého, který vybojoval rohový kop. Yoan Cardinale se tak bude mít opět na pozoru.

83
    Domácí fotbalisté drží míč na polovině hřiště a ještě se pokouší o zdramatizování zápasu, Les Aiglons se zatáhli hluboko na vlastní polovinu.

82
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Kévin Bérigaud, přichází Morgan Sanson.

81
    Jonas Martin naprosto zbytečně na vlastní útočné polovině zastavil Pereiru, za což mu sudí Jaffredo ukázal žlutou kartu.

79
    Mustapha Yatabaré se po ztrátě míče zbytečně ohnal po Genevoisovi, svěřenci Claudea Puela tak budou mít spoustu času na rozehrávku z vlastní poloviny.

78
    Alassane Pléa měl z gólu minimálně dvojnásobnou radost, jelikož se prosadil poprvé po návratu z dlouhodobého zranění. Pléa přišel hned o dvacet ligových zápasů!

77
    Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Hatem Ben Arfa, přichází Rémi Walter.
    76. Alassane PLÉA - 0:2