Teplice – Mladá Boleslav | 0:0 (kon.) | | | Slovácko – Brno | 2:1 (kon.) | | | Dukla Praha – Jihlava | 0:1 (kon.) |
Příbram – Liberec | 0:1 (kon.) | | | Plzeň – Bohemians 1905 | 2:0 (kon.) |
Sokolov – Vlašim | 1:0 (kon.) | | | Hr. Králové – Olomouc B | 3:0 (kon.) | | | Opava – Vyšehrad | 1:1 (kon.) |
Norwich – Manchester City | 0:0 (kon.) | | | Stoke – Southampton | 1:2 (kon.) | | | Bournemouth – Swansea | 3:2 (kon.) |
Everton – Chelsea | 2:0 (kon.) |
Barcelona – Getafe | 6:0 (kon.) | | | Celta Vigo – Real Sociedad | 1:0 (kon.) | | | Atlético – La Coruňa | 3:0 (kon.) |
Rayo Vallecano – Eibar | 1:1 (kon.) |
Mönchengladbach – Frankfurt | 3:0 (kon.) | | | Hannover – Kolín nad Rýnem | 0:2 (kon.) | | | Hoffenheim – Wolfsburg | 1:0 (kon.) |
Ingolstadt – Stuttgart | 3:3 (kon.) | | | Darmstadt – Augsburg | 2:2 (kon.) | | | Bayern – W. Brémy | 5:0 (kon.) |
Empoli – Sampdoria | 1:1 (kon.) | | | Inter – Bologna | 2:1 (kon.) |
Lorient – Marseille | 1:1 (kon.) | | | Guingamp – Saint-Étienne | 2:0 (kon.) | | | GFC Ajaccio – Caen | 1:0 (kon.) |
Montpellier – Nice | 0:2 (kon.) | | | Bastia – Lille | 1:2 (kon.) | | | Toulouse – Bordeaux | 4:0 (kon.) |
Ružomberok – Skalica | 3:1 (kon.) | | | Zlaté Moravce – Slovan Bratislava | 0:0 (kon.) | | | Podbrezová – Žilina | 2:0 (kon.) |
Myjava – Trnava | 1:0 (kon.) |
Písek – Brozany | 2:1 (kon.) | | | Jirny – Táborsko akademie | 4:0 (kon.) | | | Dobrovice – Králův Dvůr | 1:0 (kon.) |
Domažlice – Vltavín | 4:3 (kon.) |
Jablonec – Hr. Králové | 1:2 (kon.) | | | Plzeň – Teplice | 0:2 (kon.) | | | Bohemians 1905 – Liberec | 1:1 (kon.) |
Slavia – Brno | 2:2 (kon.) | | | Olomouc – Sparta | 0:1 (kon.) | | | Ostrava – Mladá Boleslav | 2:0 (kon.) |
Zlín – Příbram | 0:0 (kon.) | | | Pardubice – Opava | 3:0 (kon.) |
Nové Mesto n/V – Pohronie | 0:1 (kon.) | | | Prešov – Haniska | 6:0 (kon.) | | | L. Mikuláš – FC Košice | 3:0 (kon.) |
Nitra – B. Bystrica | 1:1 (kon.) | | | MFK Zvolen – Teplička n. Váhom | 1:0 (kon.) |
Twente – Zwolle | 2:1 (kon.) | | | Willem II – Alkmaar | 0:2 (kon.) | | | Eindhoven – Heerenveen | 1:1 (kon.) |
Excelsior – Groningen | 2:1 (kon.) |
Estoril – Sporting | 1:2 (kon.) | | | Porto – União Madeira | 3:2 (kon.) |
Wolfsberger – Salzburg | 1:1 (kon.) | | | Rapid – Admira | 0:4 (kon.) | | | Ried – Rheindorf Altach | 0:2 (kon.) |
Grödig – Mattersburg | 0:1 (kon.) |
Ural – Machačkala | 4:2 (kon.) | | | Spartak – Perm | 2:1 (kon.) | | | Rostov – CSKA Moskva | 2:0 (kon.) |
Jagiellonia – Górnik Ł. | 1:0 (kon.) | | | Cracovia – Legia | 1:2 (kon.) | | | Chorzów – Lech Poznaň | 1:3 (kon.) |
Duchcov – Střekov | 0:3 (kon.) |
Michael Hruška
Branky:
67. Kubena, 70. Kucharčík, 77. Laco (pen.)
Rozhodčí: Prešinský – Galo, Perát
Diváci:
Karty: 26. Staš (LMI), 35. Kubena (LMI) – 52. Mukendi (VSS), 73. Konnsimbal (VSS), 82. Hovančík (VSS) 75. Kello (VSS)
Neproměněná penalta:
MFK Tatran Liptovský Mikuláš:
Macík – Šimún, Kubena, Kucharčík, Papaj, Mizerák, Laco, Staš, Jasenovský, Lišivka(C), Poremba
Náhradníci: Gerec, Vandraško, Pastva, Lehotský, Hirka, Mikušiak
Trenér:
FC Košice: Kello – Jonec, Morgan, Takáč, Šinglár(C), Tóth, Karaš, Mukendi, Hovančík, Jurčo, Janič
Náhradníci: Ružinský, Vancák, Kubík, Konnsimbal, Gáll, Hirjak, Horodník
Trenér:
Náhradníci: Gerec, Vandraško, Pastva, Lehotský, Hirka, Mikušiak
Trenér:
FC Košice: Kello – Jonec, Morgan, Takáč, Šinglár(C), Tóth, Karaš, Mukendi, Hovančík, Jurčo, Janič
Náhradníci: Ružinský, Vancák, Kubík, Konnsimbal, Gáll, Hirjak, Horodník
Trenér:
Rozhodčí: Prešinský – Galo, Perát
Diváci:
Patrik LACO svoj pokutový kop premenil rutinérsky a s prehľadom zvyšuje na 3:0.