Nové Mesto n/V – Pohronie 0:1 (kon.) | Prešov – Haniska 6:0 (kon.) | L. Mikuláš – FC Košice 3:0 (kon.)
Nitra – B. Bystrica 1:1 (kon.) | MFK Zvolen – Teplička n. Váhom 1:0 (kon.)
Nové Mesto nad Váhom
0:1 (0:0)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
sk Sobota 12.03.2016, 14:30 • Mestský štadión NMNV • MONACObet liga

Hostia vyhrávajú tento zápas, postaral sa o tom svojim gólom v 76.minúte Ján Sojka! (16:32:52)

90

80
    Dnešné stretnutie sleduje 260 divákov.

76
    Pohronie dalo gól!

Prvý gól zápasu diváci vidia až v 76.minúte, postaral sa oň JÁN SOJKA a tak hostia idú do vedenia o jeden gól!

46
    Začal sa druhý polčas.

V prvom polčase gól nepadol, takže je stav nerozhodný 0:0!

45
    Prvý polčas sa skončil.

Informácie o priebehu zápasu môžu byť oneskorené, prípadne doplnené až na konci stretnutia! Za vzniknutú situáciu sa ospravedlňujeme a ďakujeme za pochopenie!

1
    Stretnutie sa práve začalo.

Úvodné zostavy:

Nové Mesto nad Váhom: Belic – Šupka(C), P. Šebek, Vlado, Šupák, Lopušan, Jurica, L. Šebek, Živčic, Ranko, Kurtin
    Náhradníci: Egri, Labuda, Rapavý, Jastráb, Vávra, Druxa

FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: Holec – Hatok, Leško, Sekereš(C), Prikryl, Frimmel, Blaho, Paraj, Poliaček, Sojka, Matuškovič
    Náhradníci: Pelegríni, Bališ, Páleník, Garaj, Hudák, Blahút, Packo

Rozhodca: Peter Vlčej – Roman Poracký, Peter Mihalík – Rastislav Jurenka.

Týmto víkendom opäť pokračuje druhá najvyššia futbalová súťaž na Slovensku, ktorá nesie názov DOXXbet liga. V skupine Západ tak na seba narazia celky Nové Mesto nad Váhom – FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa. Výkop zápasu je naplánovaný na 14:30!

Domáce mužstvo sa nachádza na 5.mieste s 28 bodmi a ešte nemá účasť v nadstavbovej časti o postup do Fortuna ligy istú. Hostia majú na svojom konte 36 bodov a nachádzajú sa na druhom mieste, prvé Borčice majú rovnaký počet bodov ako Pohronie, avšak Borčice majú lepšie skóre.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 14:30 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..