Twente – Zwolle 2:1 (kon.) | Willem II – Alkmaar 0:2 (kon.) | Eindhoven – Heerenveen 1:1 (kon.)
Excelsior – Groningen 2:1 (kon.)
Willem II Tilburg
0:2 (0:0)
AZ Alkmaar
Sobota 12.03.2016, 19:45 • Koning Willem II Stadion, Tilburg • Nizozemská Eredivisie • 27. kolo

Dnešní zápas je u konce! Willem II Tillburg v domácím prostředí prohrál s AZ Alkmaarem 0:2!

První poločas dnešního souboje bohužel branku nenabídl. Domácí celek vstoupil do utkání aktivně, avšak postupem času převzal iniciativu Alkmaar. Největší šance prvního poločasu přišla ve 33. minutě, kdy míč skončil po centru Achenteha na tyči!

Favorizovaný Alkmaar se dostal do vedení v 70. minutě, kdy proměnil penaltu hostující Vincent Janssen. Ten samý hráč se prosadil o šest minut později znovu, a pečetil vítězství svého celku!

To je z mé strany vše, a u dalšího textového přenosu se těším brzy nashledanou! (21:36:38)

90+3

90+2
    Ve středu hřiště se ještě dostal k míči Tomović, který poslal vpřed van Overeema. Nizozemský středopolař však měl proti sobě Peterse, a do zakončení se nedostal!

90+1
    Střídání v týmu AZ Alkmaar: ze hřiště odchází Vincent Janssen, přichází Robert Mühren.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje celkem tři minuty nad rámec základní hrací doby!

90
    Willem kombinoval na útočné polovině, následně poslal Wuytens dlouhý nákop na Kawayu, nicméně ten vybíhal z těsného ofsajdu!

89
    Střídání v týmu AZ Alkmaar: ze hřiště odchází Alireza Jahanbakhsh, přichází Muamer Tanković.

88
    Následné standardní situace se ujal Wuytens, jehož centr však nebyl tak povedený, a obrana Willemu míč dokázala zablokovat!

87
    Alkmaar opět postupoval do rychlého protiútoku, který táhl po pravé straně Janssen. Autor dvou dnešních branek byl následně na pravé straně faulovaný, a AZ bude mít k dispozici další standardní situaci.
    86. Šance van Overeema

86
    Hostující celek měl ještě v samotném závěru utkání velkou šanci, kterou mohl pečetit své vítězství! Garcia přiťukl míč do běhu pro van Overeema, který střílel na zadní tyč, avšak domácí branku těsně minul!

85
    Íránský útočník Jahanbakhsh se ujal i následného rohového kopu, který však nebyl tolik povedený. Obrana Willemu se dokázala ubránit!

84
    Alkmaar měl k dispozici zajímavou standardní situaci, které se ujal Jahanbakhsh. Jeho centr mířil na přední tyč, kam si nabíhal Garcia. Peters však dokázal míč odvrátit na rohový kop!

83
    Domácí Willem se ještě v závěru pokouší snížit, nicméně momentálně je hra přerušena, neboť Ojo na pravé straně zasáhl Ortize, a ten musí být ošetřen.

81
    Následné standardní situace se ujal Kawaya, který se pokoušel ohrozit přímo branku Rocheta. Jeho střela však mířila nad branku!

80
    Další žlutou kartu uděluje hlavní rozhodčí Jahanbakhshovi, který na pravé straně poslal nedovoleným způsobem k zemi pronikajícího Andradeho!

79
    Střídání v týmu AZ Alkmaar: ze hřiště odchází Thom Haye, přichází Celso Ortiz.

77
    Domácím dochází trpělivost, a na útočné polovině se po vzájemném souboji začal postrkovat Haye s Ojem. Hlavní rozhodčí nakonec udělil žlutou kartu Andrademu a Hapsovi!
    76. Vincent JANSSEN - 0:2