Empoli – Sampdoria 1:1 (kon.) | Inter – Bologna 2:1 (kon.)
Inter Milán
2:1 (0:0)
Bologna FC
Sobota 12.03.2016, 20:45 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst) • Italská Serie A • 29. kolo

Z dnešního zápasu je to ode mne vše. Budu se s vámi těšit u dalších textových přenosů na viděnou. Hezký zbytek večera a dobrou noc! (22:50:22)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 7:1. Rohy: 13:3. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 14:12.

Je dobojováno! Ve druhém poločase jsme se dočkali celkem třech branek, z nichž dvě mají na svědomí hráči Interu Milán. Domácí si díky dvěma slepeným brankám vybojovali dnešní výhru a do tabulky si připisují zasloužené tři body. Možná jen škoda inkasované branky v 90.minutě, která překazila brankáři Handanovičovi "čistý štít". Hosté nepředvedli nikterak oslnivý výkon a až na prvních 10 minut druhého poločasu jen bránili.

90+4

90+3
    Žlutou kartu dostává Rodrigo Palacio (Inter Milán).

90+2
    Po vzdušném centru končí balón v Handanovičově náruči, ten s následnou rozehrávkou nikterak nepospíchá.

90+1
    Hlavní rozhodčí Calvarese bude nastavovat 3 minuty za vzniklá zdržení.
    90. Franco BRIENZA - 2:1

90
    Bologna právě vstřelila branku!
    Naděje na srovnání pro hosty přece jen ještě žije! Po Kondogbiově nepovedené zpětné přihrávce, se k míči dostal Rizzo, jenž následně přenesl balón na volného FRANCA BRIENZU, který střelou ke vzdálenější tyči překonává Handanoviče.

89
    Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Éder, přichází Jeison Murillo.

88
    Perišič se díky chybě v rozehrávce mohl dostat do slibného úniku, ale finální zakončení mu bylo znemožněno skluzujícím Masinou.

87
    Kondogbia drobným faulem zastavil útočícího Giacheriniho.

85
    Hráči Interu vytvořili v pokutovém území nepropustnou blokádu, kterou hosté ani natřikrát nedokázali propálit! Hrdinou domácích se teď na okamžik stal D'Ambrosio, jenž pohotově dokázal zlikvidovat dva po sobě jdoucí střelecké pokusy.

84
    Brozovič teď poněkud nečestně zahodil balón co nejdále to jen šlo, získal však alespoň pár vteřinek k dobru.

83
    Milánští drží míč daleko od své brány, to jim zcela jistě dokonale vyhovuje.

82
    Zúñiga nakonec zastavil unikajícího D'Ambrosia za cenu faulu, a tak budou modročerní zahrávat přímý kop.

81
    Centr na přední tyč hostům vůbec nevyšel a Inter může jít do protiútoku.

80
    Rohový kop pro Bolognu FC.

78
    Hráči Bologny se sice snaží na dvě po sobě inkasované branky rychle zareagovat, ale prakticky se nedostali dále než na půlící čáru.

Petr Hluchý

Branky: 73. Perišič (D'Ambrosio), 76. D'Ambrosio (Miranda) – 90. Brienza (Rizzo)

Karty:   56. Medel (INM), 90+3. Palacio (INM)

Inter Milán: Handanovič – D'Ambrosio, Miranda, Jesus, Nagatomo – Brozović, Medel – Éder (89. Murillo), Ljajić (71. Palacio), Perišič – Icardi (11. Kondogbia).
    Náhradníci: Carrizo, Berni – Kondogbia, Palacio, Biabiany, Telles, Santon, Murillo, Gnoukouri, Melo, Manaj.

Bologna FC: Mirante – Mbaye (59. Zúñiga), Gastaldello, Maietta, Masina – Donsah (77. Brienza), Diawara, Taïder – Rizzo, Destro (17. Floccari), Giaccherini.
    Náhradníci: A. Da Costa, Stojanović – Oikonomou, Morleo, Pulgar, Zúñiga, Rossettini, Constant, Brienza, Ferrari, Brighi, Floccari.

Rozhodčí: Calvarese – Posado, Schenone