Aston Villa – Chelsea 0:4 (kon.) | West Ham – Crystal Palace 2:2 (kon.) | Bournemouth – Manchester City 0:4 (kon.)
Norwich – Newcastle 3:2 (kon.) | Stoke – Swansea 2:2 (kon.) | Arsenal – Watford 4:0 (kon.)
Sunderland – West Brom 0:0 (kon.) | Liverpool – Tottenham 1:1 (kon.)
West Ham United
2:2 (2:1)
Crystal Palace FC
Sobota 02.04.2016, 16:00 • Upton Park, London • Anglická Premier League • 32. kolo

Tímto se s vámi loučím a u dalšího zápasu z Premier League, nashledanou. (17:59:00)

Tak a máme tady konec malého londýnského derby. Vítěze jsme dnes nepoznali, zápas skončil smírně 2:2. Pojďme ale od začátku.
    Jako první se trefil hostující obránce Delaney, který se po centru dostal na zadní tyči k hlavičce a brankáři domácích nedal šanci. Vyrovnání na sebe nedalo dlouho čekat. Za 2 minuty udeřili domácí hráči, jmenovitě Lanzini. Jeho střela prošla přes Hennesseyho do branky.. Čtyři minuty před koncem prvního poločasu otočil vývoj utkání krásným přímým kopem Payet. Ve druhé půli jsme viděli strhující fotbal nahoru a dolů. I přes vyloučení Kouyatého se hrál velice ofenzivní fotbal. Branku však vstřelili pouze hosté. Po chybě stoperů West Hamu se dostal k míče Gayle , který překonal Adriána nekompromisní ranou z malého vápna.

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 6:4. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 2:5.

90+4

90+4
    Další žlutá karta pro hostující hráče v nastavení.

90+3
    Série střel Crystal Palace, nebezpečná byla pouze ta první z kopačky Puncheona, kterou Adrián vyrazil.

90+2
    Konec se pomalu blíží, Sako vybojoval rohový kop pro svůj tým.

90+1
    Ward nedovoleně zastavil pronikajícího Ogbonna. Sudí neváhal a vytáhnul žlutý kartu.

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Souaré ztratil míč proti Obiangovi, který odkopává do zámezí.

Naopak Hennessey měl čtyři zákroky.

Adrián dnes měl jeden zákrok.

88
    Campbell se dostal k zakončení a těsně minul branku Adriána. Jenže ještě před střelou rozhodčí odpískal ofsajd.

87
    Strhující závěr utkání, po tlaku domácích přišel tlak hostů zakončený zblokovanou střelou Saka.

Dnešní utkání sleduje 34857 diváků.

86
    West Ham i přes vyloučení se snaží vstřelit vítěznou branku. Zatím se jim to ale nedaří.