Arouca – Coimbra 3:2 (kon.) | Marítimo – Nacional 2:0 (kon.) | Guimarães – Boavista 1:1 (kon.)
CS Marítimo
2:0 (0:0)
CD Nacional
Sobota 02.04.2016, 19:30 • Estádio dos Barreiros, Funchal (kapacita: 8.992 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 28. kolo

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 11:9.
    Střely mimo: 6:3.
    Rohy: 4:4.
    Ofsajdy: 1:5.
    Fauly: 18:14. (21:25:34)

Výborný výkon domácího týmu ve druhém poločasu, který zařídil výhru. A to i přes fakt, že Marítimo hrálo celých pětačtyřicet minut v deseti. Dva góly proti snažícím se, ale gólově neplodným hráčům Nacionalu bohatě stačily na výhru a zisk tří bodů.

90+4

90+4
    Domácí nyní u rohového praporku zdržují, jak jen mohou.

90+4
    Ghazarjan dokázal vybojovat rohový kop.

90+3
    Djoussé byl při napadání příliš aktivní a Nacional ze své poloviny rozehrává přímý kop.

90+2
    Nastaveny jsou čtyři minuty. Nacional se stále snaží projít do útoku, ale naráží na dobře bránící domácí hráče.

89
    Zraněného Fransérgio zastoupí v závěrečných minutách Ghazarjan.

88
    Fransérgio je po srážce se soupeřem ošetřován přímo na hřišti. To hraje domácí, kteří šetří čas seč můžou, do karet.
    87. Éber BESSA - 2:0

87
    Marítimo právě vstřelilo branku!
    ÉBER BESSA byl vyslán za obranu soupeře a svůj úkol splnil na výbornou. Střelu k bližší tyči nestihl přesunující se gólman vyrazit a mohl se jen smutně ohlédnout na rozvlněnou síť.

86
    Fransérgio byl faulován v zajímavé pozici a Marítimo bude zahrávat přímý kop.

85
    Chyba hostů v rozehrávce poslala domácí tým kupředu. João Aurélio zvolil dlouhý nákop, jenž nenašel nikoho z domácích a dostal se až za bránu.

84
    Hlavička Pinha se odrazila od země vysoko nad bránu a šance hostů tím končí.

83
    Přímý kop do malého vápna srazil jeden z domácích za bránu a Nacional bude mít příležitost v podobě rohu.

81
    Bessa regulérně podrazil pronikajícího Aurélia a je odměněn žlutou kartou.

81
    Wahingtonův centr našel hlavu Henriqueho, jenž tvrdě poslal míč jen pár centimetrů vedle vzdálenější tyče!

80
    Roh Nacionalu skončil neúspěchem. Tvrdá hlavička hostů mířila zcela mimo bránu.

79
    Potlučený Plessis byl nahrazen Romário Leiriou

Antonín Domanický

Branky: 59. Costa, 87. Bessa

Karty:   25. António (MAO), 30. Diogo (MAO), 55. Fransérgio (MAO), 56. Plessis (MAO), 81. Bessa (MAO) – 77. Pinho (NAC)   18. Sousa (MAO)

Střely na branku: 11:9. Střely mimo: 6:3. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 18:14.
    CS Marítimo: Salin – Diogo, Dirceu, Soares, Sousa – Eber ,Costa, Plessis, Fransérgio – António, Vieira.
    Náhradníci: Lima, Ghazarajan, Nepomuceno, Leiria, Xavier, Djoussé, Diawara

CD Nacional: Silva – João Aurélio, Henrique, Sequeira, Agra – Bonilha, Fofana, Soares, Correia – Witi, Washington.
    Náhradníci: Ferreira, Jota, Campos, Ricardo, Aurélio, Rodrigues, Pinho

Rozhodčí: Fábio Veríssimo – Paulo Soares, Pedro Felisberto