Leverkusen – Frankfurt 3:0 (kon.) | Augsburg – Stuttgart 1:0 (kon.) | W. Brémy – Wolfsburg 3:2 (kon.)
Hoffenheim – Hertha 2:1 (kon.) | Darmstadt – Ingolstadt 2:0 (kon.) | Bayern – Schalke 3:0 (kon.)
SV Darmstadt 98
2:0 (0:0)
FC Ingolstadt 04
Sobota 16.04.2016, 15:30 • Merck-Stadion am Böllenfalltor (Darmstadt) • Německá Bundesliga • 30. kolo

Je dobojováno. Ve druhém poločase byl k vidění mnohem lepší fotbal než v půli předchozí. Z kvalitnějšího výkonu těžili domácí, které poslal do vedení Konstantin Rausch. Hosté následně měli několik slibných šancí, především pak Lezcano selhal na výtečně chytajícím Matheniovi. Nedlouho před koncem zápasu pečetil konečný stav Sandro Wagner. Darmstadt tak zdolal Ingolstadt zaslouženě 2:0. Tyto tři body prakticky definitivně posílají Darmstadt daleko od sestupových vod.

Střely na branku: 3:3 (17:24:07)

90+3

90+3
    Ingolstadt operuje na polovině soupeře, avšak nemůže se dostat do palebné pozice.
    Snajpr Sandro Wagner rozvlnil sítě soupeřů sedmkrát z posledních deseti klání

90+2
    Hosté se opět snaží, ovšem obranný val jménem Darmstadt nehodlá polevit ani o metr. Kapitán Sulu hecuje fanoušky k ještě lepší atmosféře.

90+1
    Nově příchozí Platte se pokusil doběhnout centr z pravé straně, ovšem to se mu nepodařilo. Po následném protiútoku se da Costa ocitl v ofsajdu.

90
    Poslední minuta probíhá v poklidné vzdálenosti od obou branek. Ingolstadt má míč ve své moci, ovšem příliš se dopředu netlačí. K základní hrací době se budou nastavovat rovné tři minuty.

89
    Matip (ING) podťal svého soka jako dobře rostlý strom, za což se od sudího Weinera dočkal žluté karty. Rozehrávat tak budou domácí.

88
    Je tomu skutečně tak. Za velkého potlesku Wagner opouští hrací plochu, přičemž jej nahrazuje Platte.

87
    Branka Sandra Wagnera již byla jeho sedmou v posledních deseti duelech. To je skutečně solidní bilance. Nyní si ale domácí forvard půjde odpočinout.

86
    Ingolstadt je po obdržené brance jako opařený, hosté působí poměrně rezignovaně.
    85. Sandro WAGNER - 2:0

85
    Darmstadt právě vstřelil branku!
    O vítězi je s největší pravděpodobností rozhodnuto. Na levé straně vybojovaný balon získal Sirigu, který následně poslal střílený centr do předbrankového prostoru, kam nabíhal SANDRO WAGNER. domácí forvard se poté nemýlil.

85
    Leckie posunul míč Lexovi, který téměř z hranice brankové čáry centroval před brankou. Tam ale operoval připravený Mathenia.

84
    Domácí rozehrávali teprve druhý roh v zápase, avšak ani tento nebyl úspěšný. Kempeho centr odhlavičkoval Matip.

83
    Lezcano navíc fauloval, což znamená další cenné sekundy pro domácí fotbalisty. Mathenia s výkopem nespěchá.

82
    Ingolstadtu se stále nedaří proniknout do obrany svého soupeře. Kombinačně to nejde, proto se borci v bílém snaží o dlouhé centry.

81
    Darmstadt nyní kontroluje míč, což mu vyhovuje. Klání, pomalu, ale jistě spěje ke svému konci. Hosté navíc střídají, místo Rogera naskakuje Lex.