Olomouc – Slavia 1:1 (kon.) | Teplice – Zlín 2:2 (kon.) | Slovácko – Mladá Boleslav 0:2 (kon.)
Příbram – Ostrava 1:2 (kon.) | Liberec – Jihlava 2:0 (kon.)
FC Slovan Liberec
2:0 (2:0)
FC Vysočina Jihlava
Sobota 16.04.2016, 20:15 • U Nisy, Liberec • Synot liga • 25. kolo

Liberecký Slovan už další branku ve druhém poločase nepřidal. Tomu ale nemusí až tolik vadit. Soupeř z Jihlavy totiž taktéž neskóroval a na poločasovém výsledku se už tak nic nezměnilo. Severočeši si dnes zaslouženě došli pro pohodlné vítězství.

To jde ode mě pro dnešek z Liberce vše. Přeji Vám hezký zbytek víkendu a zase někdy u dalších online přenosů brzy na počtenou. (22:09:13)

90+2

90+2
    Voltr se prezentoval útočným faulem a zřejmě to bylo to poslední, což diváci mohli vidět.
    90+1. Jefremov byl sám před gólmanem, ale netrefil bránu.

90+1
    Jefremov se jako poslední mohl zapsat do střelecké listiny. Sám před Hanušem ale namířil balon jen mimo tyče jihlavské branky.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 2 minuty.

89
    Slovan má míč ve své moci a závěr utkání bude chtít dohrát především daleko od vlastní branky.

88
    Hráči z Vysočiny se dostali na útočnou polovinu. Bylo to ale jen na pár sekund. Liberec rychle utnul útočné choutky svého soupeře.

87
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Marek Bakoš, přichází Michal Obročník.

86
    Útočný tlak Vysočiny je zatím v nedohlednu. Vypadá to, že si domácí závěr utkání pohlídají.

85
    Slovan je v držení míče na útočné polovině, kde sbírá potřebné minutky.

84
    Ani druhý pokus však neskončil nijak zajímavě. Centr od rohového praporku skončil jen u Hanuše.

83
    Severočeši měli k dispozici další roh, který si hráči v modrých dresech ještě jednou zopakují.

82
    Nepovedený centr z levé strany v podání Nerada se jen ostřel o boční síť. Koubek bude vykopávat.

81
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Lukáš Vaculík, přichází Jakub Fulnek.

80
    Dokonce utkání zbývá posledních deset minut plus nějaké drobné. Vysočina tak bude muset rozhodně přidat, pokud chce s výsledkem něco udělat.

79
    Pulkrab byl na hřišti snad půl minuty a hned se mohl radovat z gólu! Jeho dorážká z bezprostědní blízkosti ale byla podle rozhodčích z ofsajdové pozice.

78
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Herolind Shala, přichází Matěj Pulkrab.

76
    Dění na hřišti se nám v posledních chvílích dost kouskuje. I proto na nějakou další gólovou šanci musíme čekat.