La Coruňa – Real Madrid 0:2 (kon.) | Granada – Barcelona 0:3 (kon.) | Ath. Bilbao – Sevilla 3:1 (kon.)
Atlético – Celta Vigo 2:0 (kon.)
Atlético Madrid
2:0 (0:0)
Celta de Vigo
Sobota 14.05.2016, 19:30 • Estadio Vicente Calderón, Madrid • Španělská LaLiga • 38. kolo

Z mé strany je to pro tuto chvíli vše. Já se s Vámi loučím a zase někdy na počtenou. (21:25:54)

Skončilo nám utkání posledního kola španělské Primera División ve kterém zaslouženě zvítězilo domácí Atlético Madrid. Celý první poločas jsme čekali na první branku, ta nepadla ani po šancích Godína a Orellany. Ve druhém poločase začal úřadovat Fernando Torres, který nejprve krásnou střelou otevřel skóre aby o pár minut později s pomocí břevna přihrál Griezmanovi na druhou branku Atletů. Závěr utkání byl hodně vyhrocený a během deseti minut bylo rozdáno 6 žlutých karet. Pro Celtu nyní začíná zasloužené volno, Atlético ještě čeká finále Ligy Mistrů.

90+4

90+3
    Carrasco utekl skoro všem, z hranice velkého vápna vypálil, střela šla hodně nad bránu Álvareze.

90+3
    Celta ještě rozehraje rohový kop.

90+2
    Poslední šance pro Celtu Vigo. Přímý kop z pravé strany.

90+1
    A jsou to pouze 2 minuty, které se ještě budou hrát.

90
    V posledních deseti minutách se moc nehrálo, uvidíme kolik minut Fernández nastaví.

89
    Diego Godín vybojoval přímý kop téměř od rohového praporku.

88
    Krásný míč od Guidettiho nakonec skončil ve spárech Stefana Saviće.

87
    Domácí mají míč na svých kopačkách a už jen kontrolují závěr utkání.

86
    Bongondu nezastavilo nic, jeho centr ale ano. Rohový kop pro Celtu.

85
    Závěr utkání je hodně vyostřený, především ze strany Celty.

84
    Iago Aspas ostře zajel do protihráče, žlutá karta je na místě.

82
    Nemanja Radocha nahrazuje zatím posledního hříšníka Pabla Hernándeze.

82
    Dalším potrestaným je Pablo Hernández.

80
    Žlutou kartu vidí také Hugo Mallo, který sestřelil Carrasca. Koke obržel žluté ocenění za hrubost.
    Fernando Torres dnes podal velmi dobrý výkon, který korunoval úvodní brankou tohoto utkání