Písek – Dobrovice 1:2 (kon.) | Vltavín – Králův Dvůr 3:1 (kon.) | Domažlice – Benátky n/J 2:1 (5:4 po pen.)
FC Písek
1:2 (1:1)
FK Dobrovice
Sobota 14.05.2016, 10:15Česká fotbalová liga • 29. kolo

Dnešní zápas je u konce a jako vítěz odchází celek FK Dobrovice. Hosté se dostali do vedení již v jedenácté minutě, zásluhou Lukáše. O dvanáct minut později srovnal skóre pěknou trefou Milec. Ovšem podruhé se Dobrovičtí dostali do vedení v 78. minutě a jednobrankový náskok si dokázali pohlídat až do závěrečného hvizdu. Autorem vítězné branky dobrovického týmu byl Jaroslav Rudolf. Všechny tři body tak putují do Dobrovic. To je pro tuto chvíli vše. Přeji hezkou sobotu. (12:13:02)

90+2

90+1
    František Němec dohrál souboj s Bartošem a hlavní sudí jeho zákrok ocenil žlutou kartou. Nyní je jasné, že si hosté jednobrankové vedení pohlídají.

90+1
    Nastavovat se bude jedna minuta.

90
    Následný přímý kop se domácím vůbec nepodařil.

89
    Tomáš Osvald dostává napomenutí v podobě žluté karty.

87
    Ošetřovaný hráč Jaroslav Rudolf odešel z postranní čáry rovnou na lavičku náhradníků a vystřídal ho Jan Boček.

85
    Hra přerušena, ošetřit potřebuje jeden z hostujících hráčů.

84
    Dobrovičtí mohli zahrozit z brejku, domácí tentokrát atak protihráčů ustáli.

82
    Domácí se tlačí za vyrovnáním, ale pozorná obrana Dobrovic své soupeře do vážnější šance nepouští.

80
    Písečtí mohli rychle odpovědět z přímého kopu, který se však mezi tři tyče nevešel.
    78. Jaroslav RUDOLF - 1:2

78
    Dobrovice právě vstřelila branku!
    Hosté se podruhé v utkání dostávají do vedení. JAROSLAV RUDOLF zamířil přesně a rozjásal hostující lavičku – 1:2.

77
    Pro dnešek má odpracováno Jiří Krystan. Do závěrečných minut se do hry zapojí Jiří Sodoma.