Moreirense – FC Ferreira 1:1 (kon.) | Sporting – Marítimo 2:0 (kon.) | Tondela – Benfica 0:2 (kon.)
Sporting Lisabon
2:0 (1:0)
CS Marítimo
Sobota 13.08.2016, 19:15 • Estádio José Alvalade, Lisabon (kapacita: 50.466 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 1. kolo

90
    Potlesk vestoje si vysloužil João Mário a rozhodně zaslouženě! Poslední minuty odehraje Bruno Paulista.

84
    Potlesk tribun si může vychutnat velmi dobře hrající Gelson Martin. Právě místo něho poslal domácí trenér na hřiště Ezequiela Schelotta.

81
    Marítimo naposledy vystřídalo. Hřiště opouští vyčerpaný Ghazarjan a jeho místo přebírá Samuel.

75
    Po odpískání faulu domácího hráče dochází k dalšímu střídání Marítima. Dnes velmi zaměstnaný Patrick přenechává své místo Coronasovi.

59
    Vystřídali také hosté. Aktivního Gevara nahrazuje Eskerdinha.

46
    Sporting vstoupil do druhého poločasu s jednou změnou. Jeffersona nahrazuje César, což je zaviněno zřejmě zdravotními komplikacemi, protože Jefferson hrál v první půli slušně.