Skalica – Trnava 4:3 (2:1 po s.n.) | Topoľčany – Pov. Bystrica 3:1 (kon.) | Prešov – Spišská N. Ves 4:2 (kon.)
Detva – Michalovce 2:3 (0:1 po s.n.)
HC Prešov
4:2 (1:1, 1:0, 2:1)
HK Spišská Nová Ves
sk Pátek 07.10.2016, 18:00 • Zimný štadión Prešov • 1. liga (SR) • 11. kolo

Už to vyzeralo, že sa bude predlžovať, ale v poslednej minúte Kokavec rozhodol o výhre domácich, a pri snahe o vyrovnanie pri hre bez brankára strelil Spišiakom gól do prázdnej brány Prokop. Tri body tak ostali v Prešove.
    Strely na bránu v tretej tretine 16:6, celkovo 42:27.
    Ďakujeme za pozornosť. (20:26:35)

59:34
    Tím HC Prešov Penguins dal gól!
    JURAJ PROKOP strieľa gól do prázdnej brány a zrejme už definitívne rozhoduje o víťazovi!
    Asistencie: Adrián Lipovský a Martin Krčula.

Filip Surák smeruje na striedačku, stratu v poslednej minúte sa Spišiaci budú snažiť zmazať v šiestich!

59:03
    V poslednej minúte strieľa rozdielový gól MICHAL KOKAVEC!
    Asistencia: Oliver Jokeľ.

55:20
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Cvengroš – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

53:19
    Vylúčenie v tíme HC Prešov Penguins (Valečko – 2 min + 10 min. osobný trest, napadnutie oblasti hlavy a krku).

Dnešné stretnutie sleduje 395 divákov.

48:41
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Štrauch – 2 min., podrazenie).

48:08
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Presilovku rýchlo využíva VLADIMÍR KLINGA a je opäť vyrovnané!
    Asistencia: Lukáš Hamráček.

47:49
    Vylúčenie v tíme HC Prešov Penguins (Mikolášek – 2 min., nedovolené bránenie).

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Druhá tretina patrila viac-menej domácim, ktorí sa dostali do vedenia gólom Kamalova. Strely na bránu v druhej tretine 14:9, priebežne 26:21.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

30:01
    Vylúčenie v tíme HC Prešov Penguins (Mikula – 2 min., nedovolené bránenie).

26:01
    "Tučniaci" sa po druhý raz dostávajú do vedenia, keď sa gólovo presadil ASKAR KAMALOV!
    Asistencie: Dalibor Mikula a Gleb Bylina.