Skalica – Trnava 4:3 (2:1 po s.n.) | Topoľčany – Pov. Bystrica 3:1 (kon.) | Prešov – Spišská N. Ves 4:2 (kon.)
Detva – Michalovce 2:3 (0:1 po s.n.)
po s.n. (2:1)
HK Skalica
4:3 (3:1, 0:1, 0:1 - 0:0)
HK Gladiators Trnava
sk Pátek 07.10.2016, 17:00 • HANT Aréna, Skalica • 1. liga (SR) • 11. kolo

Skalica prišla o trojgólový náskok, a stratila s Trnavou bod. Napokon ale víťazí po nájazdoch. Ďakujeme za pozornosť. (19:31:04)

65:00
    V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HK Skalica.
    Autorom víťazného gólu je RASTISLAV VEREŠ.

Samostatné nájazdy začínajú.

Napriek presilovke Skalice sme sa rozhodnutia v predĺžení nedočkali.
    Strely na bránu v predĺžení 5:1, celkovo 34:40.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

61:33
    Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Glemba – 2 min., sekanie).

60:01
    Začalo sa predĺženie.

V tretej tretine napokon Trnava vyrovnala, a zo Skalice tak odvezie aspoň bod. Kto zvíťazí sa dozvieme v predĺžení, alebo v nájazdoch.
    Strely na bránu v tretej tretine 10:10, priebežne 29:39.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

Dnešné stretnutie sleduje 639 divákov.

47:14
    Trnava dala gól!
    Hostia dokonali vyrovnanie, tretí gól strieľa ANDREJ ROTH!

43:14
    Vylúčenie v tíme HK Skalica (Drahorád – 2 min., nedovolené bránenie).

41:26
    Súčasné vylúčenie:
    Vylúčenie v tíme HK Skalica (M. Romančík – 2 min., sekanie).
    Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Roth – 2 min., nedovolené bránenie).

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Gladiátori mali aj v druhej tretine strelecky navrch a napokon sa im podarilo stiahnuť náskok Skalice na jeden gól.
    Strely na bránu v druhej tretine 10:15, priebežne 19:29.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

34:19
    Šesť sekúnd po skončení presilovky sa podarilo znížiť na rozdiel jediného gólu LUBOŠOVI BRZÁKOVI!
    Asistencie: Samuel Ševčík a Martin Lukačovič.