Montreal – Toronto 2:1 (kon.) | Detroit – Boston 0:1 (kon.) | New Jersey – Tampa 3:1 (kon.)
Philadelphia – Pittsburgh 4:5 (kon.) | St. Louis – Los Angeles 1:0 (kon.) | Arizona – Colorado 2:3 (kon.)
Minnesota – Dallas 4:0 (kon.) | Vancouver – Washington 2:5 (kon.) | San Jose – Nashville 4:1 (kon.)
Winnipeg – Buffalo 1:3 (kon.) | Carolina – Philadelphia 3:4 (kon.) | Detroit – Florida 2:5 (kon.)
NY Islanders – Toronto 5:1 (kon.)
New Jersey Devils
3:1 (2:0, 1:0, 0:1)
Tampa Bay Lightning
Neděle 30.10.2016, 01:00 • Prudential Center, Newark • NHL

Ode mě to bude vše, děkuji za pozornost a přeji krásnou neděli! (02:44:36)

3. Cory Schneider (NJD) 32 zák., 1 gól, 97%

A je hotovo! New Jersey vrátilo Tampě porážku z úvodu sezony a nadále pokračuje ve skvělé sérii, kdy ve všech domácích duelech alespoň bodovalo.

Do vedení šlo již na konci čtvrté minuty, kdy přečíslení dva na jednoho zakončil Adam Henrique. Ten se podílel ve 14. minutě i na druhé brance svého celku – jeho střelu totiž dorazil do brány obránce Damon Severson.

Důležitý moment pro Ďábly přišel ve 26. minutě, po skvělé práci Quinceyho s Lappinem totiž již na 3:0 navýšil Devante Smith-Pelly.

Naději pro tým kouče Coopera na začátku třetí dvacetiminutovky vykřesal po perfektní příhře Pointa Tyler Johnson, na více už se ale Tampa Bay nezmohla. V Prudential Center tak padla 1:3!

Střely: 23:33 (8:12, 12:11, 3:10)

59:40
    Jonathan Drouin se skvěle bránil a neumožnil Fiddlerovi trefit prázdnou branku, hostům už ale nezbývá čas na vyrovnání.

59:24
    Střelu Stevena Stamkose z levého křídla zvládl Schneider vyrazit a Alex Killorn už se k dorážce nedostal!

59:02
    Vasilevskij samozřejmě stále zůstává na střídačce...

59:02
    Střelu Vladislava Naměstnikova krátce po přejetí útočné modré srazili obránci do ochranné sítě. Trenér Tampy Jon Cooper si vyžádal oddechový čas.

58:41
    A znovu, Tampa Bay to zkouší zleva, zprava, středem, úspěch na založení tlaku ale stále nedokázala nalézt!

58:10
    Aktivně hrající obránce Victor Hedman potřetí v krátkém sledu musí nahodit do útočného pásma, Lightning se v něm totiž nemohou usadit.

57:45
    Smith-Pelly již nemohl pokračovat ve snaze založit útočnou akci, signalizován byl totiž ofsajd.

57:23
    Bekhendové vyhození Travise Zajaca jen o pár centimetrů minulo prázdnou branku, je z toho tedy zakázané uvolnění! Teď měli Bolts štěstí.

57:00
    Zajac s Fiddlerem se pokusili vyrazit na prázdnou branku soupeře, ale neprošli skrze střední pásmo.

56:49
    Andrej Vasilevskij zůstává na střídačce, Tampa bude přes tři minuty dohrávat se šesti hráči v poli!

56:49
    Komerční přestávka.

56:49
    J.T. Brown i s notnou dávkou štěstí přihrál Paquetteovi, který nezakončil ideálně. Krátce nato chytil Schneider střelu Nestěrova a hra je přerušena.

56:20
    Aktivní Cedric Paquette si od mantinelu vybruslil do rohu, odkud přihrával Boyleovi. Ten se k zakončení propracovat nedokázal.

55:58

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 4. Henrique (Severson, Cammalleri), 14. Severson (Henrique, A. Greene), 26. Smith-Pelly (Lappin, Quincey) – 42. T. Johnson (Point)

New Jersey Devils: Cory Schneider – A. Greene (C), Severson, Auvitu, Lovejoy, J. Moore, Quincey – Hall, Zajac, Parenteau – Cammalleri, Henrique, Palmieri – B. Bennett, Zacha, Smith-Pelly – Kalinin, Fiddler, Lappin.
    Tampa Bay Lightning: Vasilevskij – Hedman, Strålman, Garrison, Šustr, Nestěrov, Coburn – Palát, Stamkos (C), Drouin – Naměstnikov, Killorn, T. Johnson – Conacher, Filppula, Point – Boyle, Paquette, J.T. Brown.

Rozhodčí: Lee, McIsaac – Gibbs, Murphy.

Diváci: 13 098